Facebook Google+ Twitter

Rozdajemy zaproszenia na koncert Paula Anki!

Na naszych Autorów, czekają dwa podwójne zaproszenia na koncert Paula Anki, który 16 listopada wystąpi w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie. Sprawdźcie co zrobić, by je otrzymać.

 / Fot. Evert-Jan Hielema/CC BY 3.0Paul Anka, kanadyjski wokalista i autor piosenek, wystąpi w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie 16 listopada, o godz. 20.

Co zrobić aby wygrać podwójne zaproszenie na jego koncert? Zarejestrowani Autorzy, z ustawionym zdjęciem profilowym, mogą zgłaszać się po bilety w komentarzach. Wybierzemy dwa najoryginalniejsze wpisy, osób, które przyślą nam relację po koncercie.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 13 listopada, do godz. 15. Bilety będzie można odebrać w redakcji Wiadomości24, na ul. Domaniewskiej 41, od poniedziałku 14 listopada.

Zapraszamy do udziału w konkursie!Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 13.11.2011 14:28

Naprawdę, dobrze się stało, że moje własne, młodzieńcze, estradowe aspiracje zupełnie się nie ziściły, bo przynajmniej teraz mogę bez zawiści słuchać i podziwiać Boskich wybrańców. Talent jest bowiem darem Boga, a poparty wytężoną pracą artysty może przynieść owoce. Wierzę, że Paul Anka otrzymał właśnie ten dar i długie życie, aby dzielić się nim ze swoimi wiernymi słuchaczami. Obiegowy slogan głosi, że kto śpiewa nie grzeszy, a nawet dwa razy się modli. Maestro Paul Anka pozostawia we mnie jasność i pogodę ducha bez względu na to, jaki przebój przywołuje ze swojego bogatego repertuaru. I niech mi nie mówią, że to nie ich epoka, bo prawdziwa sztuka rozprzestrzenia się zawsze i wszędzie poza wszelkimi kryteriami, bo jest ponadczasowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mimo że jestem młodą osobą, to darzę wielką sympatią muzykę lat 50. ,60., 70. Dlatego, gdy tylko dowiedziałam się o koncercie Paula Anki od razu moje serce zabiło szybciej, a razem z nim serce mojego chłopaka ;) Jako że jesteśmy studentami matematyki (a jak wiadomo matematycy żyją zwykle w magicznym świecie liczb i różnych dziwnych przestrzeni), niełatwo jest nam utrzymywać kontakt z rzeczywistością ;) Możliwość uczestnictwa w takim koncercie dałaby nam szansę wyrwania się z naszego szarego, matematycznego świata ;) Na dowód naszego zaangażowania, ułożyliśmy nawet krótki wierszyk:
Paula Ankę każdy zna,
Dianę nuci cały świat,
my też Paula uwielbiamy
i z nim wespół zaśpiewamy,
(o ile bilety wygramy)
Oh please Diana ;)
Będziemy bardzo szczęśliwi, jeśli uda nam się wziąć udział w tym koncercie i z pewnością wywiążemy się z zadania i zdamy szczegółową i barwną relację z tego wydarzenia. Nie pozwólcie studentom matematyki w ten środowy wieczór gnuśnieć w domu nad książkami do algebry;)
Pozdrawiamy, Ela i Michał

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy jest ktoś taki, kto nie zna Paula Anki?Jeden z najbardziej znanych Kanadyjczyków. Jako mała dziewczynka zauroczona byłam jego przebojami. Teraz jestem dojrzałą kobietą i dalej kocham jego Diana."I'm so young and you're so old.."

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolanta KULIG
  • Jolanta KULIG
  • 09.11.2011 20:51

Klimaty, w jakie wprowadza nas Paul Anka są niepowtarzalne. Swingujące, romatyczne, dynamiczne a czasem bardzo zaskakujące, zawsze jednak wywołujace u nas niesamowite odczucia. Jak fajnie byłoby posłuchac tego na żywo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedy byłam mniejsza dziewczynką, nie mogłam pojąć, jak można mieć na nazwisko "Anka" i to na dodatek będąc facetem... Pozdrawiam wszystkich! - Anka ...Kołodziejczyk;) - mam nadzieję autorka pokoncertowej relacji ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Był rok 1963, jesień, chyba koniec listopada. Byłam wtedy wczesną nastolatką, jak wiele ówczesnyc nastolatek i nastolatków byłam "zakochana" w Paulu Ance. Zamęczałam rodzinę śpiewaniem jego przebojów, które kolekcjonowałam na... papierowo-plastikowych pocztówkach kupowanych w Warszawie na Marszałkowskiej. To były początki mojej fascynacji taką muzyką, a także impuls, aby uczyć się... angielskiego. Na moją wielką prośbę tata zdobył od tzw. "koników" bilety. Byłam z ojcem na koncercie Paula Anki w Sali Kongresowej. Do dziś - w szczegółach - pamiętam ten koncert - to był odlot! Miałam szczęście, bo następny koncert został przez artystę odwołany - tragiczny zamach na prezydenta USA J.F.Kennediego. Drugi koncert nie odbył się.
Z wielką radością poszłabym na ten koncert i oczywiście wszystko - być może nieźle - tu opiszę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.11.2011 21:03

Jestem młodszy od Paula Anki, ale nie tak wiele, o w młodości był on równie chętnie słuchany, jak Czerwone Gitary i Niebiesko - Czarni. Gdyby dzięki temu zaproszeniu udało mi się powrócić wspomnieniami do tych szczenięcych lat, byłbym naprawdę w siódmym niebie. Kocham tę muzykę, podziwiam jego głos i wyznam, że na moje pierwsze próby wokalne odważyłem się właśnie z inspiracji jego przebojami. Potem przyszła pasja sportowa, ale muzyka i jego śpiew są wieczne, jak rzeka i trawa. Bardzo proszę o podwójne zaproszenie na koncert Paula Anki i obiecuję rzetelną recenzję z jego warszawskiego koncertu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam redakcję! Nietypowe (jak na mój wiek) zamiłowanie do muzyki starszego pokolenia, zmusiło mnie do walki o bilety :-) Choć na chwilę będę mogła oderwać się od pisania pracy magisterskiej i języka naukowego...<marzy>

Oczywiście recenzja gwarantowana! Za jej jakość odpowie moja mama, która uwielbia klimaty muzyczne Paula oraz samego artystę (Paul jako dawny amant sceny muzycznej ma duuuuże...grono stałych fanek - sic!). Dla niej będzie to jeszcze większe wydarzenie niż dla mnie, więc recenzja z koncertu może okazać się zaskakującym zderzeniem dwóch światów :-).

Polecam swoją kandydaturę! :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.