Facebook Google+ Twitter

Rozdaliśmy bilety na koncert Aloszy Awdiejewa w Teatrze Roma

7 listopada Teatr Roma zaprasza na koncert Aloszy Awdiejewa, legendy krakowskiej "Piwnicy pod Baranami", świetnego interpretatora pieśni rosyjskich i żydowskich. Dla naszych autorów mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na spotkanie z niespotykanym temperamentem estradowym.

 / Fot. PolskapresseAlosza Awdiejew, od kilku lat obywatel Polski, to urodzone "zwierzę sceniczne", które w mistrzowski sposób interpretuje rosyjskie ballady i romanse, piosenki żydowskie, songi Włodzimierza Wysockiego piosenki „półświatka” rosyjskiego. świetny kontakt Awdiejewa z publicznością, którą bawi anegdotami, zapewnia tłumy na jego koncertach.

W jego recitalach kabaretowych towarzyszą mu dwaj znakomici gitarzyści: Kazimierz Adamczyk – gitara basowa, Marek Piątek – gitara basowa.

Na co dzień pracuje na stanowisku profesora w Instytucie Rosji i Europy Wschodniej na Wydziale Studiów Politycznych i Międzynarodowych UJ.

Dla naszych autorów, którzy mają uzupełniony profil (zdjęcie, imię, nazwisko) i zamieścili w serwisie przynajmniej 3 materiały, mamy dwa podwójne zaproszenia.

Oto komu je wręczamy:


Anna M. Kowalska
Beata Szczurzewska


Bilety do odbioru w redakcjiw czwartek, od godziny 16 do 21
w piątek od 7 do 17.30


Koncert Aloszy Awdiejewa
Teatr Roma, Warszawa
7 listopada, godzina 19Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Wow! Bardzo dziękuję :) odbiorę bilety jutro :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To mój ulubiony teatr, więc gdyby udało mi się zdobyć jedno podwójne zaproszenie, napisałabym z miłą chęcią relację z przedstawienia. Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.10.2011 14:01

Prośba Pani Kołodziejczyk jest tak przekonująca, że na jej rzecz jestem gotowy natychmiast zrezygnować z biletów na koncert Aloszy. Życzę Pani Ani miłych wrażeń.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Mnie weźcie! mnie weźcie" - jak powiedział podskakując Osioł w Shreku ;) A.Awdiejewa słucham od licealnych czasów! Ale dotąd szlaki jego koncertów nie skrzyżowały się z moimi. Kocham klimat jego muzyki (i muzyki jego mistrzów). Jego polszczyzna z rosyjskim, miękkim akcentem jest urzekająca. Podobnie jak poczucie humoru. I pewnie także o anegdotach i dowcipach jakie padną ze sceny będę mogła napisać w pokoncertowej relacji...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Alosza baj moj miuzik

Komentarz został ukrytyrozwiń

Alosza Это мой м'узыкa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.10.2011 02:31

Dawno nie byłem w pełnym muzyki gmachu Romy. Z miłą chęcią przypomnę sobie krakowskie klimaty. Bardzo proszę o jedno podwójne zaproszenie na ten koncert.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uwielbiam rosyjskie romanse i chętnie się znów spotkam z Ewą. Poproszę o zaproszenie. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poproszę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.