Facebook Google+ Twitter

Rozdaliśmy bilety na koncert Gorana Bregovica z zespołem Śląsk!

Dla naszych autorów mamy podwójne zaproszenie na koncert Gorana Bregovica z zespołem Śląsk. Artysta wystąpi 24 listopada w Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Koncert Gorana Bregovica i zespołu Śląsk odbędzie się 24 listopada o godz. 19 w Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Bilety czekają na zarejestrowanych autorów, mających uzupełniony profil (imię, nazwisko, zdjęcie). Napiszcie w komentarzu, dlaczego to Wy powinniście otrzymać zaproszenie. Autor najciekawszego wpisu otrzyma bilety!

Bilety otrzymuje Paula Szmidt. Odbiór zaproszeń w redakcji w Warszawie.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Poca12
  • Poca12
  • 21.11.2011 19:49

Mam do sprzedania 2 bilety na koncert Gorana w Warszawie za 140zł. http://allegro.pl/goran-bregovic-z-zespolem-slask-komplet-2-biletow-i1947051929.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.11.2011 16:19

Nie byłam nigdy w byłej Jugosławii, nie piłam Rakiji ,za to mogę szczerze wyznać, że muzykę Bregovića czuję całym swoim sercem i kiedy po sceną usłyszycie damskie skandowanie :"Hajde Goran,hajde" to będę to właśnie ja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaproszenie powinno trafić do mnie, bo miałbym okazję zabrać swojego ojczulka na fajny koncert. Czasem nuci pod nosem właśnie Gorana Bregovica, więc byłby bardzo pozytywnie zaskoczony, gdybym sprawił mu taką niespodziankę...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.11.2011 16:13

A we mnie płynie cygańska krew i razem z Goranem i jego orkiestrą zatrzęsiemy Pałacem Kultury! Nie znam drugiego tak energicznego artysty! Racja brachu?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

ech... nawet gdyby to i tak termin mi nie odpowiada ale w przedziwny sposób rozwesela mnie "Kalashnikov" (czy jak to się tam pisze); melodia porywająca i poniekąd zniewalająca, a na swój sposób biesiadna

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bo chciałbym sprawić prezent osobie mi bliskiej, która obchodzi 25 rocznicę związku małżeńskiego i uwielbia zarówno Śląsk jak i Bregovica

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.11.2011 22:57

bo wygrana książka do tej pory do mnie jeszcze nie dotarła i pragnę rozweselić skołataną duszę dzieląc tę pogodę z osobą, która uwielbia zarówno śląskie, jak i pieśni Gorana Bregovica.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bo Goran to American Dream, autor muzyki do filmu i przykład w jaki sposób można samemu stać się bohaterem jak z amerykańskiego snu i światową gwiazdą, którą cenię przez większość swojego życia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.