Facebook Google+ Twitter

Rozdaliśmy bilety na spektakle doTeatru Studio. Zobacz komu!

Tradycyjnie przekazujemy Wam bilety od Teatru Studio. Tym razem na: znaną już autorom W24 "Małą narrację", spotkanie z grupą improwizacyjną "Dźwięk DŻ" i na "Sukienkę z dziurką" grupy Teraz poliż.Zobaczcie, kto obejrzy spektakle tym razem.

Dla Autorów W24 (a więc zarejestrowanych i mających uzupełniony profil) mamy po 1 podwójnym bilecie na każdy z wymienionych poniżej terminów spektakli w Teatrze Studio:

"Mała Narracja" Wojtka Ziemilskiego
27 lutego, godz. 19.00
Bartosz Zasławski

Grupa improwizacyjna Dźwięk "DŻ"
27 lutego, godz. 20.00
Michał Młynarczyk

"Sukienka z dziurką" grupy Teraz poliż - inauguracja projektu Studio OFF
28 lutego, godz. 19.00
Krzysztof Gałaj


Bilety do odbioru w kasie teatru, w dniu spektaklu, do 30 minut przed przedstawieniem.

Na zgłoszenia czekaliśmy do 21 lutego

"Mała Narracja"
Jesienią 2006 roku okazało się, że dziadek Wojtka Ziemilskiego, zasłużony wrocławianin hrabia Wojciech Dzieduszycki, przez wiele lat współpracował ze służbami bezpieczeństwa. Rodzina do dziś nie otrząsnęła się z tej wiadomości i próbuje dociec prawdy. Wojtek odpowiedział na tę sytuację inscenizacją w formie wykładu, łączącą osobistą opowieść, fakty historyczne, choreografię współczesną, wreszcie wielkie i małe narracje. Jego spektakl jest próbą skonfrontowania artystycznych wyborów artysty z historią, na którą nie miał żadnego wpływu.

W marcu 2011 r. Mała narracja Wojtka Ziemilskiego zostanie zaprezentowana w ramach najważniejszego w Rosji XVII Festiwalu Teatralnego „Złota Maska”. W ramach programu pozakonkursowego w dniach
od 4 do 24 marca przedstawiony będzie projekt „Teatr Polski w Moskwie”. Ten projekt to specjalna edycja festiwalu, przygotowana przez Festiwal Złota Maska oraz Instytut Adama Mickiewicza. W rosyjskiej stolicy zostaną zaprezentowane spektakle „Apollonia” Krzysztofa Warlikowskiego, „Persona. Marilyn” Krystiana Lupy, „T.E.O.R.E.M.A.T.” Grzegorza Jarzyny, „Babel” Mai Kleczewskiej, oraz "Mała Narracja" Wojtka Ziemilskiego. Nowy projekt wystartuje w marcu 2011 roku. jest realizowany we współpracy z Ministerstwami Kultury Rosji i Polski oraz Instytutem Adama Mickiewicza.

Dźwięk „Dż”
To najmłodsza (powstała w 2010 roku) formacja założona przez warszawskich aktorów kabaretowych. Proponuje widzom komedię improwizowaną, w której to „publiczność rozdaje karty”, wybiera bohaterów i miejsce akcji.

Każde spotkanie z Dźwiękiem „Dż” to wyjątkowe przeżycie i nieprzewidywalne widowisko, serwowane w unikatowej oprawie muzycznej, zaskakujące bardzo często zarówno publiczność
jak i samych aktorów. W skład grupy improwizacyjnej wchodzą przedstawiciele kabaretów:
FRASZKA, KOMPANIA GRABI, PARALAKSA, STADO UMTATA oraz ZYGZAK.

miejsce: KAWIARNIA BRATNIA SZATNIA
Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza

 / Fot. Joanna Siercha, mat. od Teatru Studio"Sukienka z dziurką"
W lutym 2011 roku rusza cykl STUDIO OFF, w trakcie którego prezentowane będą spektakle z kręgu kultury niszowej. Główną ideą cyklu jest wspieranie działalności grup funkcjonujących w przestrzeni życia kulturalnego, będących istotnym elementem życia społecznego, spoza jednakże głównego, instytucjonalnego nurtu życia teatralnego.

Cztery kobiety kształcące się nawzajem do roli kurtyzany, gejszy, utrzymanki, prostytutki.
Jeden mężczyzna – którego zdobywają, próbują zadowolić, którego chcą wykorzystać, o którego walczą. Kto tu kogo wykorzystuje? Kto z kogo korzysta?

Grupa Artystyczna TERAZ POLIŻ to zaangażowana społecznie formacja, którą założyły i tworzą wyłącznie kobiety – młode aktorki i reżyserki. Powstała w 2008 roku w Warszawie, działa na terenie całej Polski. Dąży do promowania dialogu społecznego poświęconego zagadnieniom współczesnej kobiecości w możliwie wielu jej aspektach i kontekstach.

Scenariusz: TERAZ POLIŻ
reżyseria: Ula Kijak
scenografia i kostiumy: TERAZ POLIŻ
występują: Dorota Glac, Marta Jalowska, Adrianna Kornecka, Dominika Strojek oraz Dyrektor Cyrku
Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Dziękuję za bilety. Sztuka okazała się warta poświęconego jej czasu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli jeszcze pula nie została wyczerpana, z przyjemnością zobaczyłbym "Małą Narrację".

Komentarz został ukrytyrozwiń

W zasadzie bywają pytania tak "oryginalne", że na odpowiedź nie zasługują. Ale zrobię wyjątek i wyjaśnię, bo widocznie "Dziwolągi" nie tylko są dziwolągami, ale też nie czytają ze zrozumieniem.

"Tradycyjnie przekazujemy Wam bilety od Teatru Studio." To prezent. Taki podarunek za darmo. No cóż, wiem, że niektórym trudno w to uwierzyć, ale instytucje kultury mają taki gest i chwała im za to, że wśród adresatów swych działań umieszczają też nas i naszych Autorów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dziwoląg
  • Dziwoląg
  • 05.02.2011 17:35

Czy nie prościej zapłacić autorom "Wiadomości 24" honoraria, bo wpływy z reklam z tego co nam wiadomo są ogromne, a autorzy sami sobie kupią bilety do teatru lub cokolwiek do jedzenia na śniadanie?!!!
Ma pani gest za swoje, czy redakcji - czyli autorów?

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Mała Narracja" 27 lutego to dobra propozycja na wieczór! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z wielką chęcią zobaczyłabym "Sukienkę z dziurką" 28 lutego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jesli nie Sukienka, a widze ze jest tloczno, to moze podwojne zaproszenie na "Dźwiek Dż" sie znajdzie, o co bardzo prosze ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z przyjemnością zobaczę "Sukienkę z dziurką"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poszedłbym na "Sukienkę z dziurką".
Obiecuję recenzję:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja na Współczesny!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.