Facebook Google+ Twitter

Rozdaliśmy zaproszenia dla autorów W24 na przedpremierowy pokaz "Miłości z księżyca"

"Miłość z księżyca" pojawi się w polskich kinach 14 grudnia. Dla autorów W24 już dziś mamy dwa podwójne zaproszenia na pokaz przedpremierowy filmu 11 grudnia o godzinie 19 w Kinie KC w Warszawie. Film zdobył Nagrodę Publiczności podczas 3. Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych.

 / Fot. plakatDla autorów W24, którzy gustują w ambitniejszym repertuarze, choć także ciepłym i zabawnym, Kino KC zaprasza 11 grudnia.

Kto może otrzymać podwójne zaproszenie? Każdy zarejestrowany autor W24, który ma w profilu imię, nazwisko, zdjęcie i nr telefonu, a także zadeklaruje napisanie recenzji tego filmu.

Podwójne zaproszenie przekazujemy Grzegorzowi Zduniakowi. Odbiór w kinie KC przed seansem!

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna:


"Cokolwiek spadnie z nieba, możesz zachować". To niepisane prawo kazachstańskich stepów, które chciwie przestrzegane jest przez mieszkańców małej wioski. Na co dzień zbierają gruz kosmiczny pochodzący z pobliskiej stacji kosmicznej Bajkonur. Ostatnimi dwoma młodymi mieszkańcami wioski jest Iskander zwany Gagarin oraz szalona Nazira, która potajemnie kocha się w
chłopaku. Ten jednak nie zwraca uwagi na jej dość niekonwencjonalne amory, ponieważ Iskander zafascynowany jest Bajkonurem, przestrzenią kosmiczną, a także piękną francuską astronautką, Julie Mahe, której podróż do gwiazd
śledzi w telewizji.

Kiedy Julie dosłownie "spada z nieba" w niewielkiej kapsule kosmicznej, Iskander jest pierwszym, który ją odnajduje. Dziewczyna
nie pamięta niczego. A zgodnie z prawem "cokolwiek spadnie z nieba, należy do ciebie" Iskander przedstawia ją jako swoją przyszłą żonę. Ale nawet najbardziej romantyczne kłamstwo nie może pozostać nieodkryte na zawsze. I wkrótce Gagarin nie wie gdzie należy, a co ważniejsze do kogo" - mat. prasowe.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dziś wypada pokaz filmu. Życzę dobrych wrażeń:) Mnie film zaintrygował jako interesujące zestawienie kontrastów współczesności - wynikających z tego wyborów życiowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też, ja też, chciałem zadeklarować napisanie recenzji, miejmy nadzieję, że równie księżycowej jak film...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.12.2012 16:27

z chęcią deklaruję napisanie recenzji z tego filmu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.