Facebook Google+ Twitter

Rozdaliśmy zaproszenia na spektakl Andropauza 2 w Teatrze Lutnia

Spektakl "Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą" zawita 9 listopada do Teatru Rozrywki Lutnia w Łodzi. Dwóch naszych czytelników wygrało dwuosobowe zaproszenia na to przedstawienie.

 / Fot. mat. prasoweW ogłoszonym przez Nas KONKURSIE mogliście wygrać wygrać zaproszenie do Teatru "Lutnia" w Łodzi na spektakl "Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą" w sobotę 9 listopada na godz. 16. Dziękujemy za zgłoszenia w komentarzach. Dwuosobowe zaproszenie otrzymują: Iwona Wendykier i Jarosław Nowakowski. Serdecznie gratulujemy!

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Panie Adamie Sęczkowski,niech Pan nie usuwa moich komentarzy,no chyba,że Pan sie z nimi identyfikuje ! PRAWDA POD DYWAN tak tylko potraficie ?
Mam wrażenie,że nie chodziło o ciekawa wypowiedź,tylko o wyrafinowane KOLESIOSTWO !!!Przestańcie z ludzi robić idiotów.Rozumiem jeszcze wasza litość nad Panią Wendykier,ale już czym Was przekonał wasz kolezka Nowakowski? WYJASNICIE,CZY ŁEB W PIACH ??? Redakcja niedowartościowanych człowieczków i tyle w tym temacie
Aha i jeszcze jedno,WYPIEPRZAM STĄD I WIĘCEJ TU NIE ZAJRZĘ,NIENAWIDZĘ PRYMITYWÓW,KOLESIÓW I ZAKŁAMANYCH,MARNYCH DZIENNIKARZYN !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Elu , ale Panią poniosło :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aha i jeszcze jedno,WYPIEPRZAM STĄD I WIĘCEJ TU NIE ZAJRZĘ,NIENAWIDZĘ PRYMITYWÓW,KOLESIÓW I ZAKŁAMANYCH,MARNYCH DZIENNIKARZYN !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam wrażenie,że nie chodziło o ciekawa wypowiedź,tylko o wyrafinowane KOLESIOSTWO !!!Przestańcie z ludzi robić idiotów.Rozumiem jeszcze wasza litość nad Panią Wendykier,ale już czym Was przekonał wasz kolezka Nowakowski? WYJASNICIE,CZY ŁEB W PIACH ??? Redakcja niedowartościowanych człowieczków i tyle w tym temacie!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.