Facebook Google+ Twitter

Rozdaliśmy zaproszenie na na recital w Teatrze Lutnia w Łodzi!

W piątek 27-go lutego Teatr Lutnia w Łodzi zaprasza na recital Adrianny Biedrzyńskiej i Zbigniewa Zamachowskiego pt. "Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością". Jeden z naszych czytelników mógł wygrać zaproszenie na to wydarzenie.

Plakat recitalu Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością / Fot. mat. prasoweW ogłoszonym przez Nas KONKURSIE można było wygrać wygrać zaproszenie do Teatru Rozrywki Lutnia w Łodzi na recital Adrianny Biedrzyńskiej i Zbigniewa Zamachowskiego pt. "Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością". Dwuosobowe zaproszenie otrzymuje Iwona Grzyb za oryginalny komentarz. Serdecznie gratulujemy! Bilety są do odbioru w kasie teatru przed spektaklem po okazaniu dowodu osobistego. Zapraszamy do Teatru Rozrywki Lutnia ul. Piotrkowska 243 Łódź. Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

"Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością" – to tytuł wspólnego recitalu Adrianny Biedrzyńskiej i Zbigniewa Zamachowskiego. Biedrzyńska i Zamachowski zbudowali swój spektakl z piosenek Kabaretu Starszych Panów, Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Jerzego Satanowskiego, Włodzimierza Korcza, Zenona Laskowika, Juliana Tuwim, i Zbigniewa Zamachowskiego. Piosenki te zmuszają do zastanowienia i przemyślenia swojego życia. Oczywiście nie zabraknie uwielbianej przez widzów piosenki pt. "Czy te oczy mogą kłamać?". W czasie programu, między utworami, artyści opowiadać będą anegdoty związane ze swoim życiem zawodowym oraz z autorami wykonywanych utworów. Wieczór z Adrianną Biedrzyńską i Zbigniewem Zamachowskim to spotkanie z piosenką autorską w znakomitej interpretacji aktorskiej. To ogromny dorobek artystyczny zgromadzony przez ostatnie 30 lat. To sentymentalna podróż przez lata wokalnych występów scenicznych. Czas trwania recitalu to około 100 min. Cena biletu: 75 zł

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.