Facebook Google+ Twitter

Rozdanie kolejnych piór

Trudno ukryć, że w gronie Autorów jest wielu nowych, często zdolnych i czas przyznać kolejne stopnie "wtajemniczenia".

Pierwsze pióro


Maciek Łaski - interesuje się różnymi dziedzinami, ale - co ważne - pisze też o otaczającej go rzeczywistości, w tym wypadku Łodzi. Duży plus.

Agata Pańczyk powróciła po dłuższej przerwie relacją występu zespołu "Mały Śląsk" w Zabrzu oraz recenzją książki Coelho.

Michał Trybusz pokazał, że nie tylko sportowe tematy są jego domeną. Tekst Cudze chwalicie, swego nie znacie? o tym, że muzyka disco polo wraca do łask cieszył się sporym zainteresowaniem.

Danuta Muszyńska broni lokalnej sprawy, czyli Parku Sołackiego w Poznaniu. To kolejny powrót po dłuższej przerwie (takich przypadków jest więcej - i to cieszy :).

Krzysztof Kieda pokazuje, że twierdza Wrocław buduje silną reprezentację. Krzysztof zrealizował m.in. ciekawy wywiad Nutshell - najlepiej grająca łupinka orzecha.

Marek Grzymski to kolejny specjalista od muzyki. Może to już czas - nie tylko zresztą dotyczy to tej dziedziny - budować jakieś redakcje?

Kamila Łazowska - tu wracamy do sprawy sprzed 2 tygodni. Kamila nie miała wtedy co najmniej 5 materiałów na koncie, ale teraz - np. po materiale Co o sobie mówi tancerz erotyczny - nie mamy wątpliwości i kłopotów.

Kajetan Balcer - jego zainteresowania cieszą: Za kilka lat nad tyskim jeziorem będzie roić się od turystów. Mile widzimy teksty opisujące lokalną rzeczywistość!

Agnieszka Śnieżko - to nasza specjalistka (oprócz Luby Miedwiediewej od spraw rosyjskich. Tak trzymać Agnieszko.

Aliaksei Shota - to z kolei pierwszy w naszym gronie Autor, innej niż polska narodowości (z Białorusi), który otrzymuje pierwsze pióro.

Drugie pióro


Grzegorz Broniarczyk - tu byliśmy pewni. Za czujność i szybką reakcję. Za sprawą Grzegorza na naszych łamach pojawiła się sprawa z Kutna Uczniowie opublikowali film, na którym poniżają nauczyciela.

Tak jak w poprzednim wpisie na blogu o piórach, przypomnę:


Nie wszyscy zaglądają na bloga, a tam informujemy o ważnych dla społeczności dziennikarzy obywatelskich wydarzeniach. Dziwią się niektórzy, że dostają nagrody. Strona główna nie jest dobrym miejscem do tego, by wszystkich internautów zajmować naszymi wewnętrznymi sprawami - dlatego blog. Czy wszyscy czytali wpis o magazynie "Motywy" i studentach, dziennikarzach obywatelskich?

Podobnie - co widzimy czytając niektóre teksty, że rzadko czytanym tekstem jest Stylebook - czyli trochę o pisaniu w naszej gazecie.

Przypominam też, że - zgodnie z regulaminem - Dokonując Rejestracji, Użytkownik potwierdza prawdziwość podanych przez siebie danych. Ponieważ wielu Autorów coraz częściej podnosi tą kwestię na Forum zastanawiamy się nad konsekwencjami dwóch rodzajów zachowań:

1. Autor nie podaje pełnych danych, a zasługuje na co najmniej pierwsze pióro (dotyczy to m.in.
Arkadiusza Panasiuka) - w takim wypadku nie będziemy przyznawać przywilejów.

2. Co z Autorami, którzy - z jakiś powodów zmienili swoje dane po rejestracji: usunęli zdjęcie (Kamil Świętoń, czy zmienili nazwisko Mirosław Naleziński?
Otóż zastanawiamy się na odbieraniem przywilejów (piór) lub czasowym banowaniem...

***
Swoją drogą - od osób z dorobkiem - zasad postępowania uczą się nowi Autorzy. Źle się czasem uczą!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

Dziękuję:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dziękuję! A że powrót po przerwie - no cóż piszę tylko, gdy coś mnie "rusza" a i nawet wtedy nie zawsze mam dostęp do internetu. Bardzo mile to piórko wygląda ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miło mi niezmiernie z powodu przyznania pierwszgo pióra. Dziękuje bardzo :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to czekamy na kolejne pióra dla ludzi z Wrocławia...

Komentarz został ukrytyrozwiń

heh... dziękuje:) chciałbym podziękować akademi za wyróżnienie;) z racji tego, iż nie ważne jak piszą, byle nazwiska by nie przekręcili, dlatego daruje to imię;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jak to się stało, że dwie osoby (przesympatyczne) zainstalowały się na jednym profilu? Należy rozstrzygnąć, czy bliźniacy syjamscy mają prawo do wspólnej instalacji. Kilkadziesiąt par na świecie czeka na decyzję W24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

*A są uczciwsi? Jak się chce komuś zwracać uwagę wypada samemu być "czystym"... Dają zły przykład, a potem się dziwią... :))* -
sorki, ale przecież Redakcja i wielu Czytelników zna moje prawdziwe dane, zatem czy można uznać mnie za anonima?
Wg PWN -
anonim [gr. annymos ‘bezimienny’], człowiek nieujawniający swego nazwiska, zwł. nieznany autor utworu literackiego.
anonim [gr. annymos ‘bezimienny’], list bez podpisu, często oszczerczy.

Definicje niejednoznaczne. Wg mnie anonim to osoba bez podpisu, który umożliwia jej zidentyfikowanie. Jeśli taką definicję przyjmiemy, to Prus, Mirnal i Orkan to nie anonimi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

*coraz częściej podnosi tą kwestię na Forum* - tĘ.
A czy wzięliście pod uwagę, że np. dyrekcja firmy wejdzie przez przypadek do Gogli na pewne nazwisko i stwierdzi, że gościu w godzinach pracy zamiast palić papierosa (co mu konstytucyjnie wolno) ma aż tyle komentarzy?
Czy w ramach ochrony danych osobowych Redakcja jest w stanie wykasowac godziny pozostawiając jedynie daty wypowiedzi?
Gratulacje dla kolejnych Piórkowiczów!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki! Szczerze mówiąz nie spodziewałam się, że kiedykolwiek zasłużę na to pióro ;) i jeszcze jedno - wracam na stałe! (mam nadzieję)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielkie, wielkie dzięki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.