Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4724 miejsce

Rozdział 1 - "skoki moim życiem... dosłownie" [OPOWIADANIE]

"Skoki moim życiem... dosłownie" to cykl opowiadań o mojej miłości, czyli skokach narciarskich. Opowiadają one o dziewczynie - Kamili, która wyjechała do Norwegii, gdzie jej dotychczasowe się skomplikowało. Czas na 1. rozdział!

-Serio do Norwegii?! Może mi jeszcze powiecie, że do Oslo , a tata został trenerem skoczków narciarskich? - Kamila krzyczała z podniecenia
-Zaraz córeczko, to nie jesteś zła? Owszem do Oslo, ale ja będę pracował w biurze - odparł z ulga tata Kamili
-Jeju Ty się jeszcze pytasz?! Zostawię tu ludzi, którzy mi dokuczają, przeniosę się z tej cholernej budy. Co z tego, ze krucho u mnie z angielskim, a co dopiero norweskim. Ważne ze będę mieć spokój, zamieszkam w Oslo. Spełni się moje marzenie - spotkam jakiś skoczków. - dziewczyna nie mogła się opanować.
-Uważaj na słownictwo Kamila, to w takim razie się szykuj. Od poniedziałku będziesz w nowej szkole, a skoczków spotkasz, bo będziemy mieszkać blisko skoczni, a poza tym Johann pomoże Ci się zaklimatyzować.
-Johann? Haha ma tak samo na imię jak ten skoczek narciarski - pisnęła Kamila
-No , wiec pakuj się, masz niewiele czasu. Jutro wyjeżdżamy, w pokoju czekają na Ciebie 3 ogromne walizy. Sądzę, że Ci wystarcza - powiedziała mama Kamili i wyszła z pokoju.


Ciąg dalszy wkrótce...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.