Facebook Google+ Twitter

Rozgrzewka przed Euro 2012 w Świebodzinie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-05-24 15:02

Już w najbliższy piątek (25 maja) o godzinie 15 w Świebodzinie na stadionie przy ul. Sikorskiego wystartuje I Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo ZUK Know How i Grupy Nowy Szpital.

Już w najbliższy piątek (25 maja) o godzinie 15 w Świebodzinie na stadionie przy ul. Sikorskiego wystartuje I Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo ZUK Know How i Grupy Nowy Szpital.

W turnieju startuje 10 amatorskich drużyn. W swoim składzie mają one zarówno lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, fizjoterapeutów, pracowników administracji szpitali oraz innych osób związanych zawodowo z ochroną zdrowia. Organizatorzy spodziewają się blisko 200 uczestników.

Rozgrywki przeprowadzone zostaną systemem dwurundowym: runda grupowa i runda pucharowa. Za wygrany mecz w rundzie grupowej drużyna otrzymuje 3 pkt., za remis 1 pkt. Drużyna przegrana otrzymuje 0 pkt. Do finału wejdą zespoły, które zajmą pierwsze dwa miejsca w rozgrywkach grupowych. W turnieju sędziować będą sędziowie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej: Przemysław Dzienuć, Robert Mazurkiewicz, Ryszard Obała i Waldemar Szczepanek.

Która drużyna zdobędzie mistrzowski puchar i kto zostanie królem strzelców? Dowiemy się już w sobotę o 14.30.

Patronat honorowy nad turniejem objęła Elżbieta Polak, Marszałek Województwa Lubuskiego oraz przedstawiciele samorządów z województw lubuskiego, kujawsko-pomorskiego i małopolskiego.

Więcej informacji o turnieju - nowyszpital.pl

Znajdź nas na Google+
(Renata Szczepocka)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.