Facebook Google+ Twitter

Rozkład jazdy autobusów w komórce

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-01-13 18:55

Nie lada gratka trafiła się białostoczanom, którzy mają telefony komórkowe obsługujące WAP i JAVA. Urząd Miejski w Białymstoku postarał się, aby każda osoba z takim telefonem mogła w każdej chwili za darmo sprawdzić rozkład jazdy autobusów.

Rozkład jazdy autobusów w telefonie komórkowym to żadna nowość. Jednak do tej pory, każdy kto chciał mieć taki rozkład, mógł pobrać aplikację do zainstalowania w telefonie ze strony http://jazdy.net. Jednak autor strony od dłuższego czasu nie aktualizuje rozkładów, a te się zmieniły.

Wydział Transportu Miejskiego Urzędu Miejskiego w Białymstoku zlecił zewnętrznej firmie wykonanie aplikacji z rozkładem jazdy. W praktyce oznacza to, że komórkowe rozkłady będą na bieżąco aktualizowane. Każdy, kto ma telefon z WAP i JAVA, przy każdej aktualizacji rozkładów będzie musiał ściągnąć do telefonu poprawiony plik. W Białymstoku rozkłady jazdy są zmieniane dwa razy w roku. Jeden funkcjonuje w roku szkolnym, drugi w wakacje. Łatwo wyliczyć, że za połączenie z WAP będzie się płacić dwa razy na rok.

Wydział Transportu Miejskiego UM w Białymstoku jest jednym z lepiej funkcjonujących wydziałów. Ostatnio zostały wymienione 25-letnie ikarusy na nowiutkie MAN-y. Od dawna w internecie jest bieżący rozkład jazdy, który można też pobrać do przeglądania offline, a do tego mamy do dyspozycji bezpłatną infolinię 0800 166 146.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Żadna rewelacja w Częstochowie taka usługa jest dostępna już prawie od roku :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.10.2007 03:25

Aplikacja została przygotowana przez portal PasjaGSM we współpracy z przewoźnikiem, dostępna jest także dla Poznania i Tych. Strona projektu - http://ginger.pasjagsm.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.