Facebook Google+ Twitter

Rozkochani w Awdiejewie - relacja z koncertu

W mroźny poniedziałkowy wieczór 7 listopada, trzech gentlemanów rozgrzało warszawską publiczność Teatru Muzycznego Roma. Alosza Awdiejew, Kazimierz Adamczyk i Marek Piątek - radosne trio - swoim wdziękiem, optymizmem i przepiękną grą na gitarach oczarowali widzów.

Alosza Awdiejew w Teatrze Muzycznym Roma / Fot. Beata SzczurzewskaMłode pokolenie być może nie słyszało o Aloszy Awdiejewie. Pokrótce więc wspomnę, jakich informacji o nim dowiedziałam się od moich starszych kolegów. "Idziesz na koncert TEGO Aloszy Awdiejewa? To wspaniały bajarz, zazdroszczę Ci, bo na pewno będziesz się świetnie bawiła" - zdziwiłam się, że starszy ode mnie o mniej więcej 25 lat kolega z pracy Marek, wie tyle na temat bohatera mojego wieczoru... Do rozmowy przyłączył się drugi kolega - Mirek (44 lata), który także wiedział o kogo chodzi: "Awdiejew? To ten Rosjanin, który śpiewa znane piosenki. Ty to zawsze jesteś farciarą".

Kazimierz Adamczyk w Teatrze Muzycznym Roma / Fot. Beata SzczurzewskaKim więc jest Alosza Awdiejew? Przedstawię w skrócie: to 70-letni, przemiły pan, tryskający energią i radosnym usposobieniem. Potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z publicznością. Na przemian opowiada anegdoty, odważne żarciki, śpiewa i gra nie tylko rosyjskie, także cygańskie przeboje. Czym mi najbardziej zaimponował? Wielkim dystansem do siebie, a także szacunkiem do swoich współtowarzyszy: Kazimierza i Marka. Dzięki temu, panowie świetnie się uzupełniają. Porozumienie, jakie jest między nimi, przenosi się na zgromadzonych widzów. Panuje przyjemna, pełna zdrowego śmiechu atmosfera. Publiczność jest rozkochana w tym wspaniałym człowieku. Pojawia się więc mnóstwo zasłużonych oklasków.

Marek Piątek w Teatrze Muzycznym Roma / Fot. Beata SzczurzewskaKazimierz Adamczyk i Marek Piątek to utalentowani gitarzyści, którzy potrafią zahipnotyzować swoją grą. Razem z Awdiejewem stanowią zgraną ekipę. To taki mini kabaret, który ma na celu rozluźnienie publiczności. Sami przy okazji także świetnie się bawią i uzupełniają. I choć od koncertu minęło już parę chwil, wciąż jestem pod ogromnym wrażeniem jego jakości.

Dziękuję Redakcji Wiadomości24.pl za podwójne zaproszenie, na występ tego znakomitego zespołu.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.