Facebook Google+ Twitter

Rozkopany Wrocław wita studentów

Wrocław - piękna stolica Dolnego Śląska, miasto studentów, a także od jakiegoś czasu miasto wiecznych remontów... Jak co roku o tej porze Wrocław powoli zapełnia się żakami, jednak większość z nich może ulec niemiłemu zaskoczeniu...

 / Fot. Anna OlszyńskaStudenci, opuszczając swoje miasto na początku lipca żegnali rozkopany, zakorkowany Wrocław. Po prawie trzech miesiącach przyszedł czas na powrót i tu już na starcie zaczynają pojawiać się pierwsze kłopoty... Remonty budowlane - a co za tym idzie, utrudnienia w poruszaniu się komunikacją zbiorową.

Zarówno "starzy" studenci jak i ci "nowi", mogą mieć spore kłopoty z poruszaniem się komunikacją miejską po Wrocławiu. Zmiana tras może niejednej osobie przysporzyć wiele niepotrzebnych problemów - przesiadek, spóźnień, a także długiego szukania przystanków zastępczych.

Dlatego przed podróżą do Wrocławia, warto wcześniej odwiedzić stronę MPK i przejrzeć aktualne rozkłady jazdy, zwracając uwagę na zamianę trasy oraz czasu przejazdu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Mi tak, jak Irkowi, wydaje się, że artykuł trochę dramatyzuje...
Korki może i są, ale nigdy nie stałem w nich dłużej (oczywiście mowa o komunikacji miejskiej, na którą zwrócona jest uwaga w artykule) niż parę minut. Jeżeli w tej chwili są jakieś utrudnienia, to jak zawsze na Nowym Dworze... inne części miasta? nie widzę w nich powodów, aby wcześniej wchodzić na stronę MPK, aby czasem się nie miło zaskoczyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę o konkrety.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anna Olszyńska
  • Anna Olszyńska
  • 09.09.2010 21:02

Absolutnie się z Panem nie zgadzam, studenci mieszkają w różnych częściach Wrocławia... Nie ma tak dobrze, by stancja była krok od uczelni, a na nie jakoś trzeba dojechać... I sęk w tym aby dojazd nie trwał 2 godziny,ale znacznie krócej... Myślę, że remonty znacznie utrudniają obecnie dojazd. A artykuł ma zdecydowanie zwrócić uwagę na to, że pewne rozkłady jazdy zmieniły się, a czas przejazdu z pewnych miejsc skomlikował i wydłużył. A jeśli Pan moje "ogólniki" odbiera jako coś katastroficznego... no cóż pewna nadinterpretacja...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Aniu, powiało i zapachniało grozą. Jest Pani przekonana, że opis oparty jest na faktach? Mam poważne wątpliwości. Dlaczego? UE, ulica Komandorska-jakie są kłopoty z dotarciem? Politechnika i UR rejon pl.Grunwaldzkiego-jaki problem z dotarciem? Uniwersytet, AWF, ASP, AM, WST i tak dalej itp. Z lekka Pani przesadziła. Utrudnienia są i to niemałe, ale nie na ciągach komunikacyjnych prowadzących do uczelni. Bo przecież kończona obwodnica realizowana jest na obrzeżach miasta. Remonty ulic praktycznie nie wprowadziły wielkiej rewolucji w komunikacji. Szczególnie przy dojeździe do uczelni. Skąd więc ten katastroficzny tytuł? Niestety ogólniki Pani Aniu:).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.