Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10404 miejsce

Rozmiar penisa a seks. Jak rozpoznać idealnego kochanka?

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-06-30 14:34

Wielu mężczyzn uważa, że atrybut męskości musi być odpowiednio duży, by mogli poczuć się macho. A jak kobiety mogą się przekonać czy poznany mężczyzna będzie w łóżku idealnym kochankiem? Jest na to sposób.

Męska dłoń. / Fot. Arkadiusz GębkaSposób na sprawdzenie rozmiaru penisa jest dosyć prosty. Wystarczy uważnie przyjrzeć się męskiej dłoni.

Najnowsze badania, przeprowadzone przez doktora Tae Beoma Kima z Uniwersytetu Gachon w Korei Południowej, opublikowane na łamach "Asian Journal of Andrology" wykazały, że dłuższy palec serdeczny niż wskazujący świadczy o większym męskim przyrodzeniu w zwisie. A im większa jest różnica między tymi palcami, tym większe mogą być rozmiary członka.

Z kolei z badań wykonanych na uniwersytecie w Genewie wynika, że panowie z dłuższym palcem serdecznym są bardziej płodni, mają bardziej symetryczną twarz i bardziej męską budowę ciała. I cieszą się większym zainteresowaniem płci pięknej.Anonimowy fresk odnaleziony w Pompejach, namalowany pomiędzy 89 p.n.e. a 76 n.e. / Fot. nieznany/wikipedia/wolne zasoby/

Jeśli zaś chodzi o mężczyzn w Polsce, to (wg badań seksuologa prof. Izdebskiego) okazuje się, że w ciągu 10 lat penisy wydłużyły się im o 5 cm (we wzwodzie), podczas gdy długość palców się nie zmieniła. Poradnik Zdrowie podaje, że zmiany te nastąpiły nie z powodu wzrostu hormonów, ale ze sposobu mierzenia atrybutu męskości.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

Candy Man
  • Candy Man
  • 26.07.2012 18:50

Też kiedyś myślałem, że rozmiar penisa ma znaczenie. Stosowałem nawet rożne środki z mniejszym i większym rezutaltem. Ale natrafiłem kiedyś na napowiekszeniepenisa.pl/czy-wielkosc-penisa-ma-znaczenie.html i ten art. rozwiał wszelkie moją wąptliwości :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ prawiczek
Penis? - to czułe miejsce chłopaków w które najczęściej się ich wali!! Kumasz??

Komentarz został ukrytyrozwiń
prawiczek
  • prawiczek
  • 02.07.2012 15:16

A co to jest penis?

Komentarz został ukrytyrozwiń
5517
  • 5517
  • 02.07.2012 15:02

No to teraz może się Pani spodziewać zalewu fotografii męskich dłoni. Ale uciecha!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Sławku, badania doktora Tae obejmowały mężczyzn, których narząd był w stanie spoczynku. Nie wiadomo jakby, to wszystko wyglądało w innym momencie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panu Arkadiuszowi dziękuję za zdjęcie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obecnie rekordzista, 42 letni amerykański aktor Jonah Falkon może się pochwalić swoim penisem. Jego długość w czasie erekcji osiąga 34 cm. Prawdopodobnie jest jednym z nieślubnych dzieci gwiazdora filmów porno, Johna Holmesa, który zmarł na AIDS w wieku 44 lat. Johna penis był jeszcze lepszy, bo osiągał 32-41 cm w czasie erekcji, ale oficjalnie przyjęto 36 cm. Takim to mógł sobie powojować...( ha,ha)
Dłonie Falkona są normalne. A wygląda, że palce serdeczne powinien mieć 2 razy dluższe...Ciekawe???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, ja nie wiem, czy się Pan Arkadiusz zdecyduje ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ona
  • Ona
  • 01.07.2012 12:34

Andrzej Chorążewicz - to bardziej jak obietnica, niż jak ostrzeżenie zabrzmiało;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmmm, raczej męską :)Ale aby nie było niepewności, to może Pan zrobić zdjęcie swojej dłoni i podesłać. Bez problemu wymienię ilustrację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.