Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7939 miejsce

Różne formy spędzania wolnego czasu

Istnieje wiele form spędzania wolnego czasu, mniej lub bardziej dla nas bezpiecznych... Oto kilka propozycji przy okazji pierwszego dnia wiosny.

Bardzo bezpieczną a zarazem niezwykle rozpowszechnioną wśród naszego społeczeństwa jest chipsowo - piwna integracja telewizyjna. Duże powodzenie zawdzięcza "bezruchowemu" systemowi, któremu poddawana jest osoba wybierająca tę formę spędzania czasu. Wytrwały osobnik potrafi w pozycji siedzącej osiągnąć wspaniałe rezultaty. Rekordziści zasiadali w piątkowe popołudnie i kończyli w niedzielny wieczór, oczywiście pod warunkiem, że dokładnie się do zajęć przygotowali: odpowiednia ilość złocistego napoju, dodatki smakowe (np. chipsy...), nowe baterie w pilocie tv. Bardzo podobny jest "czatowo - graczowy" sposób na spędzanie wolnego czasu. W zasadzie nie różni się od chipsowo - piwnego (te same skrupulatne przygotowania, ten sam czas trwania), ale jedyną różnicę stanowi obiekt naszych zainteresowań, w tym przypadku - monitor komputera.

dzieci w leśnym placu zabaw / Fot. Paweł Kępka
Wśród mniejszości, do której również zaliczam siebie, modne jest zainteresowanie aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Nie jest to łatwe ani bezpieczne.dwoje na spacerze... / Fot. Paweł Kępka
Po pierwsze musimy wyjść z domu, co niekiedy może wywołać poczucie zagubienia w obcym dla nas otoczeniu. Do tego należy się przemieszczać, często siłą własnych mięśni.


spacer z psem... / Fot. Paweł Kępka
Nie ukrywam, że jest to wyzwanie i nie każdy może zdobyć się na takie poświęcenie. Korzyści jednak będą niewyobrażalne i dostrzeżemy je od razu. Innym okiem spojrzymy na siebie i innych, zobaczymy, że teraz i my możemy poczuć się częścią wszechświata.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.