Facebook Google+ Twitter

Różni, ale równi - 4 Marsz Równości w Poznaniu

300 demonstrantów ruszyło pod eskortą 500 policjantów z pl. Mickiewicza ulicami Poznania na pl.Wolności na zakończenie obchodów Dni Tolerancji i Równości w Poznaniu. Marsz spokojnie dotarł do celu mimo zapowiadanych kontrmanifestacji.

1 z 24 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Marsz Równości startował o godz. 15. z pl. Mickiewicza, miejsca, które poznaniakom kojarzy się głównie z wydarzeniami czerwca 1956r. Fot. Barbara Chocianowicz
Marsz Równości startował o godz. 15. z pl. Mickiewicza, miejsca, które poznaniakom kojarzy się głównie z wydarzeniami czerwca 1956r. Fot. Barbara Chocianowicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

+
:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

jakbyś uważnie przeczytał osoby ze zdjęcia 3 były na pl. Mickiewicza, a pan o którym mówimy był JEDYNYM na pl. Wolności

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale on wyraźnie stwierdził, że nie chce być fotografowany! Czy był jedyną starszą osobą na tym placu i nie miałaś alternatywy? Poza tym już na 3 zdjęciu pokazane są osoby starsze z właściwym komentarzem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pokazanie jak różni istnieją przeciwnicy - nie tylko Wszechpolacy, LPR, tzw. chuligani, ale także ludzie starsi, którym miejsca marszu kojarzą się z zupełnie innymi wydarzeniami. To, że pokazuje tego pana to nie z braku szacunku, ale żeby pokazać różne opcje przeciw, czyż dziennikarz nie powinien pokazywać obiektywnie różnych stron problemu??

Komentarz został ukrytyrozwiń

bajeczka: Nawet jeżeli prawo (w sensie kodeksowym) masz, to czy uważasz, że jest to etyczne? Szacunek dla drugiej osoby, pojęcie inne od tolerancji, ale mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj rozumiane, podpowiada, że od zamieszczania zdjęcia tego pana wbrew jego woli mogłaś się powstrzymać. Jaki jest cel zamieszczania tego zdjęcia? Bo to, że istnieją przeciwnicy wszyscy wiemy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dajcie na to jakieś dowody czy też paragrafy. Bo jakoś mi się wierzyć nie chcę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie szkodzi był w miejscu, w którym odbywał się marsz prawo do fotografowania dotyczy także ludzi, nie uczestników, będących na miejscu tego typu wydarzenia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze, ale ten człowiek nie brał czynnego udziału w demonstracji i stał z boku i powiedział że nie chce zdjęć....

Więc on może Cie oskarżyć w co wątpie :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu dzięki za troskę, ale nim byłam w zeszłym roku na takiej demonstracji to najpierw rozmawiałam z prawnikiem jak to jest. jeżeli ten pan jest w miejscu gdzie odbywa się tego typu demonstracja to mam prawo go sfotografować. Poza tym ten facet zawsze mówi, że nie chce zdjęć a niektórym pozuje. W zeszłym roku powiedział chociaż, że jest przeciwko ze względu na miejsce, na to co się na tym placu i w jego okolicy działo kiedyś. Dziś jednak zapytany co tam robi krzyknął na kolesia z aparatem, że to nie jego sprawa i że jak w ogóle śmie o coś takiego pytać.
Umieściłam jego zdjęcie właśnie po to by pokazać jak różni ludzie gromadzą się przy okazji takich wydarzeń. Jeśli chodzi o wizerunek to w myśl prawa jeżeli pojawiasz się na takiej imprezie to musisz się liczyć z tym, że ktoś Cię sfotografuje i ma do tego prawo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Przed schodami zagorzały przeciwnik maszerujących, podobnie jak w zeszłym roku, stoi w tym samym miejscu, nie chce by go fotografowano, nie chce powiedzieć kim jest i dlaczego jest przeciwko. Fot. Barbara Chocianowicz"

TO CZEMU ZDJĘCIE TEGO CZŁOWIEKA ZNALAZŁO SIĘ W SERWISIE? NIE BYŁ UCZESNTIKIEM PARADY!! RADZIŁ BYM CI JE USUNĄĆ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.