Facebook Google+ Twitter

Różowy flaming znów w Sopocie

12 grudnia w sopockim Sfinxie już po raz ósmy odbyła się impreza z cyklu „Pink Flamingo”. Tym razem program był wyjątkowo bogaty i dla widzów nie zabrakło atrakcji.

 / Fot. Alicja RudnickaPierwszym występującym zespołem był Natural Born Chillers, który z wielką energią połączył gitarowe brzmienia z elektroniką. Koncert należy uznać za udany, aczkolwiek nie przyćmił właściwej gwiazdy wieczoru – zespołu Dick 4 Dick. Kontrowersyjny, śpiewający o „dickach” zespół po raz kolejny nie zawiódł swoich fanów.

Trójmiejscy muzycy dali z siebie wszystko i wśród roztańczonej publiczności nie dało się dostrzec nikogo, kto by się nudził przy "zakręconych" glamrockowych brzmieniach. Świetnie dopracowane były także dynamiczne wizualizacje Wet Dick Jr., który tego wieczora obchodził urodziny. Występ urozmaicały pojawiające się na scenie ekscentrycznie ubrane kobiety, a także alternatywny performer Leon Dziemaszkiewicz, który tańcząc, chętnie rozbierał się, pokazywał swoje podwiązki, świecące gadżety i dodawał pikanterii całemu występowi.

Klimat koncertu z pewnością zgorszyłby niejednego konserwatystę, lecz takich najwyraźniej wśród publiczności zgromadzonej w sopockim Sfinxie nie było. Tłumy fanów bawiły się świetnie, dopingując gwizdami i krzykami „Dicków” i Leona do „dania czadu”.

Dodatkową atrakcją imprezy były projekcje wybranych filmów krótkometrażowych „Future Shorts” i dziewięć najnowszych klipów Dick 4 Dick oraz pokaz plansz z komiksu Jakuba Rebelki "Dick 4 Dick vs Zordax".

Ciekawą inicjatywą była prośba organizatorów o wykorzystanie swoich komórek, kamer i aparatów cyfrowych do zarejestrowania jednego utworu podczas koncertu Dick 4 Dick. Z zebranych w ten sposób materiałów ma powstać specjalny, ekskluzywny klip.

Kolejną odsłonę „Różowych Flamingów” należy uznać za wyjątkowo udaną, szczególnie wybuchowy występ Dick 4 Dick. Cykl ten rozwija się wyjątkowo ciekawie i kolejne edycje reprezentują coraz wyższy poziom. Pozostaje czekać z niecierpliwością na atrakcje Pink Flamingo nr 9.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.