Facebook Google+ Twitter

Rozpoczął się Festiwal Dobrego Humoru w Gdańsku

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-26 17:55

Festiwal Dobrego Humoru rozpoczął się w Gdańsku. To już dziewiąta edycja imprezy, podczas której o nagrodę Błękitnego Melonika Charliego walczą między innymi kabareciarze i aktorzy.

Podczas Festiwalu wybrany zostanie także najdowcipniejszy serial komediowy, program telewizyjny czy talk-show. Decyzję podejmie jury, do którego zaproszono między innymi aktorkę Edytę Jungowską.
Zdaniem Jungowskiej współpraca z pozostałymi członkami jury była bardzo miła i owocna, mimo ciężkiej pracy. Pojawiły się już pierwsze propozycje do nagrody.

Jury wybierze także najlepsze widowisko muzyczno-rozrywkowe z uśmiechem - w tym pojedynku wezmą udział m.in. "Taniec z gwiazdami" i "Wakacyjna Filharmonia Dowcipu". Wyniki ogłoszone zostaną w sobotę podczas uroczystej gali.

Do tego czasu odbędzie się jednak wiele ciekawych imprez - zapewnia Diana Dziworska rzecznik Festiwalu Dobrego Humoru.

Jest galeria Dobrego Humoru, w które będzie można zobaczyć prace 18 satyryków, które biorą udział w konkursie na najlepszego satyryka. Codziennie wieczorem będzie można obejrzeć recitale kabaretów. Od godziny 10.00 będzie można zobaczyć pokazy filmów i seriali.

Imprezy odbywają się w kilku miejscach Gdańska, między innymi na Targu Węglowym i w klubie Barbados. Pełen program festiwalu znaleźć można na stronie internetowej www.festiwalhumoru.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.