Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19592 miejsce

Rozpoczęcie nowej inwestycji mieszkaniowej na Mokotowie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-08-07 12:09

Wizja Mokotów Wawel Service Sp. z o.o. S.K.A uzyskała pozwolenie na realizację kolejnej inwestycji w Warszawie. Wizja Mokotów - kompleks mieszkalno-biurowo-usługowy, zlokalizowany będzie w pobliżu linii metra.

Budowa ruszy po wakacjach. Obecnie rozpoczęto rozbiórkę budynków znajdujących się na posesji. Oddanie mieszkań planowane jest w III kwartale 2016 r.

Od kilku miesięcy obserwujemy ożywienie na rynku nieruchomości i z zadowoleniem zauważmy zainteresowanie naszą nową inwestycją – mówi Grzegorz Zagrabski, Prezes Wawel Service Sp. z o.o. – Dla klienta ważna jest dobra lokalizacja, a Wizja Mokotów, z pobliską stacją metra, szkołami i przedszkolami, centrum biznesu oraz Galerią Mokotów, bez wątpienia taką ma. Oczywiście, przy wyborze nowego lokum równie istotnym czynnikiem jest cena. Mamy dobrą wiadomość dla potencjalnych klientów – w Wizji Mokotów można zamieszkać już za niewiele ponad 200 tys. zł! To jedna z najkorzystniejszych ofert w tak atrakcyjnej lokalizacji na stołecznym rynku – dodaje Grzegorz Zagrabski.

Wizja Mokotów to kompleks mieszkalno-biurowo-usługowy, który powstanie przy ul. Garażowej 5, u zbiegu z ul. Magazynową, w bardzo dobrej lokalizacji. W sąsiedztwie jest metro (stacja Wierzbno) oraz ciągi komunikacyjne ul. Wołoskiej, Jana Pawła Woronicza i Al. Niepodległości. W pobliżu są trzy szkoły podstawowe, dwa przedszkola, liceum i znany szpital przy. ul. Spartańskiej. Na ul. Magazynowej ma swoją siedzibę coraz bardziej popularny Teatr Druga Strefa.

W nowoczesnej bryle budynku o zróżnicowanej wysokości (5-7 kondygnacji) będzie do dyspozycji 156 mieszkań o powierzchni od 26 do 80 m.kw. Ceny mieszkań zaczynają się już od 6699 zł za m. kw. Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w balkony, tarasy lub loggie. Nabywcy mieszkań będą mogli zakupić pomieszczenia gospodarcze rozlokowane na poziomie garażu oraz piętrach budynku. Jest to chętnie stosowane przez kupujących rozwiązanie, szczególnie przy małych metrażach mieszkań. Opcjonalnie, lokatorzy będą mogli również wykupić miejsca garażowe w cenie 35 tys. zł. Parter inwestycji przeznaczony zostanie na lokale usługowe. Północno-zachodni narożnik będzie stanowił natomiast część biurową.

Dla wygody lokatorów w budynku zaplanowano pięć klatek schodowych z windami od poziomu garażowego. Budynek będzie miał kształt litery „U” z efektownym, przestronnym patio, które obsadzone roślinnością, stanowić będzie przestrzeń rekreacyjną dla mieszkańców.

Więcej informacji na: www.wizjamokotow.pl
(Marta Czajka)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.