Facebook Google+ Twitter

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Suwałkach [wideo]

12 maja swoje święto mieli wszyscy motocykliści, którzy w Suwałkach rozpoczęli sezon. Nie zabrakło tradycyjnego przejazdu ulicami miasta, wystawy jednośladów. Następnie odbyły się pokazy, gdzie stunterzy pokazali swoje umiejętności.

Mimo niezbyt dobrej pogody przyjechało blisko 400 maszyn. Wśród nich były zarówno motocykle sportowe, turystyczne, crossy, kilka zabytkowych oraz wiele skuterów. Po zbiórce na torze kartingowym przy Zespole Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego motocykliści wyruszyli na paradę ulicami miasta, do Parku Konstytucji 3-go maja. Tam wystawili swoje maszyny. Każdy chętny mógł je zobaczyć i porozmawiać z właścicielami. Imprezę dodatkowo umilała muzyka oraz dobra strawa.

Po tej części motocykliści oraz wszyscy inni fani 2,3 i 4 kółek udali się na plac firmy "Ar-Tir", gdzie odbywały się pokazy stuntu (m.in. Raptowny), driftowania - zarówno samochodem, jak i motocyklem, ale nie tylko. Organizatorzy zapewnili wszystkim kilkadziesiąt minut wspaniałych emocji i adrenaliny. Wszystkiego dopełniły piękne dziewczyny.

Otwarcie sezonu jest również pewnym przypomnieniem, że "motocykle są wszędzie", a zwłaszcza na naszych drogach i należy o tym pamiętać!

Poniżej fragment z pokazów:Zobacz również: Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Suwałkach - Zdjęcia

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.