Facebook Google+ Twitter

Rozpoczęła się budowa galerii handlowej "Wisła" w Płocku

Kolejna inwestycja w Płocku. Galeria handlowa "Wisła" zostanie otwarta we wrześniu przyszłego roku. Inwestorem jest irlandzka firma Caelum Development. Uzyskała już wszystkie potrzebne pozwolenia.

Materiały Caelum DevelopementSześciosalowe kino, 120 sklepów, 10 kawiarni, barów, restauracji i 550 miejsc parkingowych - tyle do dyspozycji będą mieli płocczanie za półtora roku, gdy zostanie otwarta Galeria Wisła, której ogólna powierzchnia ma liczyć 54 tys. metrów, a powierzchnia wynajmu 22 tys. 600 metrów kwadratowych. Ma być to miejsce nowoczesnych zakupów i rozrywki.

Materiały Caelum DevelopementKoło galerii powstaną także dwa place, które na stałe mają wpisać się w krajobraz Płocka. Na pierwszym stanie miejski zegar, zaś na drugim fontanna z kaskadą wodną. Firma Caelum nie chce zakończyć swoich inwestycji na Wiśle. Ma zamiar uczestniczyć w imprezach organizowanych przez Urząd Miasta.

Materiały Caelum DevelopementChociaż budowa dopiero się rozpoczęła to już 30 proc. powierzchni galerii jest wynajęte. Na realizację inwestycji firma przeznaczyła 50 milionów euro. Będzie to pierwsza galeria w naszym mieście. Zanim Caelum rozpoczęła prace w Płocku wybudowała już kilka galerii handlowo - rozrywkowych na terenie całego kraju i prowadzi budowy kolejnych inwestycji.

Materiały Caelum Developement Caelum Developement z siedzibą w Warszawie funkcjonuje w Polsce od czterech lat. Działa także w Niemczech, Rumunii i na Węgrzech.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ładne, ładne. W stylu Galerii Krakowskiej, tylko mniejsze. A to jest plus, bo GK jest zbyt duża i zbyt 'bryłowata' :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.