Facebook Google+ Twitter

Rozpoczęły się ferie w Radomsku

Rozpoczął się zimowy wypoczynek dzieci i młodzieży w województwie łódzkim, w tym także w Radomsku. Z tej okazji uroczystego otwarcia "Ferii 2009 z Ośrodkiem Wspierania Rodziny", dokonała prezydent Radomska, pani Anna Milczanowska.

Prezydent Radomska Anna Milczanowska w towarzystwie dzieci i młodzieży- uczestników Ferii 2009 z OWR. / Fot. Jacek PaszewskiInauguracja tegorocznych ferii nastąpiła w świetlicy środowiskowej przy ul. Kościuszki 12a w Radomsku. W krótkim wystąpieniu pani prezydent życzyła wszystkim uczestnikom Ferii 2009 z OWR doskonałej zabawy. Podziękowała również wychowawcom za trud włożony w przygotowanie tak wielu atrakcji dla dzieci, które zostaną w mieście i skorzystają z oferty Ośrodka. - Chciałabym, aby te ferie przebiegały w miłej i dobrej atmosferze i były przede wszystkim bezpieczne - podkreśliła Anna Milczanowska.

Po oficjalnym wystąpieniu prezydent Milczanowskiej odbyły warsztaty taneczne, które prowadził wielokrotny Dzieci i młodzież podczas zajęć tanecznych. / Fot. Jacek Paszewskifinalista mistrzostw Polski w tańcu standardowym - Daniel Knysak. Dwugodzinne zajęcia poświęcił salsie. Instruktor nauczył uczestników podstawowych kroków tego latynoamerykańskiego tańca.

Jak mówił Daniel Knysak, taniec ten jest łatwy w nauce i doskonale nadaje się na imprezy karnawałowe. - Uczenie dzieci i młodzieży tańca to dla mnie wyjątkowa przyjemność. Cieszę się bardzo, że mogłem tu być - zaznaczył. Ośrodek Wspierania Rodziny przygotował wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży z terenu Radomska. Szczegóły na oficjalnej stronie OWR.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bardzo ciekawa wiadomość, warto pisać jak najmłodsi spędzają wolny czas :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.