Facebook Google+ Twitter

Rozpoczęły się frankfurckie Targi "Christmasworld"

Frankfurckie Targi "Christmasworld" są od wielu lat najważniejszym wydarzeniem branży dekoratorskiej, odbywają się zawsze w drugiej połowie stycznia. Targi są wielkim spotkaniem projektantów wszelkich ozdób i dekoratorów naszego otoczenia.

 / Fot. Isabella DegenFrankfurckie Targi "Christmasworld" w tym roku odbywają się od 24-28 stycznia. "Christmasworld" są wiodącą imprezą, obok nich równolegle odbywają się pokrewne targi branżowe: "Paperworld" i "Creativeworld". Tego roku łącznie targi zgromadziły 2 901 wystawców z 65 krajów świata, w 16 halach, na powierzchni 578 tys. metrów kwadratowych. W branży tej wiodą prym Chińczycy, Amerykanie, Włosi i naturalnie Niemcy. Polska bierze udział w tych Targach od 2007 roku, obecnie Polskę reprezentuje 20 wystawców.
 / Fot. Isabella Degen"Christmasworld" to najważniejsze targi ozdób świątecznych, okolicznościowych, dekoracji wystaw, dekoracji pomieszczeń i ogrodów. Prezentowane są tu akcesoria i ozdoby: ślubne, urodzinowe, jubileuszowe, sztuka florystyczna, wyroby z papieru, tektury, wełny, świat naszych hobby i wszystko inne co jest związane z potrzebami upiększania naszego otoczenia. Przewiduje się, że targi odwiedzi w tym roku ponad 30 tysięcy zainteresowanych oraz specjalistów branży dekoratorskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Polskie ozdoby cieszą się w Niemczech dużym zainteresowaniem, ale największym chyba w USA.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękne kolory! Mam wielki szacunek dla papieru. Pozdrawiam serdeczie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy nasze ozdoby choinkowe cieszą się w Niemczech tak dużym powodzeniem jak w innych krajach?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.