Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27151 miejsce

Rozpocznij zdrowo rok z „Porozmawiajmy o zdrowiu”

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-01-17 21:35

Ten rok rozpoczniemy w wyjątkowym towarzystwie, bowiem zaproszenie do rozmów o zdrowiu i nie tylko przyjęła znakomita aktorka Katarzyna Gniewkowska, którą większość z nas kojarzy z serialu „Czas Honoru”.

Już 20 stycznia zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu”. I tym razem organizatorzy zadbali o atrakcyjny program oraz moc niespodzianek dla każdej z uczestniczek. Tuż po rozmowie z Gościem Specjalnym przejdziemy do tematu zdrowych i pięknych zębów. Która z nas nie marzy o uśmiechu gwiazdy filmowej? O możliwościach, jakie medycyna oferuje naszym zębom oraz o tym, że tak naprawdę nasze zdrowie rozpoczyna się od ich dobrego stanu, opowie dr Jacek Ulatowski z Centrum Medycznego VIPMED.

Nowy Rok nieodmiennie kojarzy się nam z czynieniem postanowień. Ambicją spotkań jest sprawienie, byśmy coraz większą uwagę poświęcali profilaktyce zdrowotnej. Dlatego
też w noworocznym kalendarzu nie może zabraknąć badań. Wspólnie z doktorem Andrzejem Marszałkiem z Laboratorium Synevo pomożemy Wam mądrze wypełnić nimi terminarz.
Podczas styczniowego spotkania kontynuować będziemy rozmowy na temat nietrzymania moczu. Ten „cichy problem” dotyczy wielu z nas, postaramy się zatem doradzić Wam jak sobie z nim radzić. Pomoże nam w tym Piotr Chromiński z TZMO.

Mimo że medycyna estetyczna pomogła odzyskać piękny wygląd i pewność siebie wielu kobietom, Polki stale nie umieją na ten temat otwarcie rozmawiać. Wokół dziedziny narosło wiele mitów. Postaramy się z nimi zmierzyć, a pomoże w tym dr Joanna Kuschill-Dziurda z Instytutu Medycyny Estetycznej MEDestetis.

Uczestniczki spotkań „Porozmawiajmy o zdrowiu” potrafią troszczyć się o swoje zdrowie. Każda świadoma kobieta z podobną uwagą myśli o swoich finansach. Jedno z drugim można połączyć. Przekonamy się o tym słuchając doradcy Klubu Aquarius, który opowie o specjalnym programie opieki medycznej, który klientom oferuje Multibank.

Nie zapomnimy także, jak wiele dla pięknego wyglądu naszej cery zdziałać mogą dobre kosmetyki. O odmładzającej mocy Miraculum i prawidłowej pielęgnacji skóry dojrzałej opowie Urszula Pierzchała.

Dla naszych uczestniczek miła niespodzianka, każda z pań otrzyma upominek kosmetyczny od firmy Miraculum, mającej bogatą tradycję na polskim rynku. W spotkaniu przewidziano bogatą loterię nagród oraz degustację win z Gruzji i nie tylko.

Na najbliższe spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu” zapraszamy: 20 stycznia 2011 roku, na godz. 18 do stylowych wnętrz Domu Polonii, przy Rynku Głównym 14.

Impreza ma charakter otwarty, a udział w niej jest nieodpłatny. Więcej szczegółów na:
www.porozmawiajmyozdrowiu.com.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.