Facebook Google+ Twitter

Rozstanie Toma Cruise'a z wytwórnią Paramount Pictures

  • Źródło: ngo.pl
  • Data dodania: 2006-08-23 09:23

Wytwórnia filmowa Paramount Pictures po 14 latach współpracy zerwała kontrakt Tomem Cruisem - poinformował przedstawiciel wytwórni w rozmowie ze środowym "Wall Street Journal".

fot. MWMEDIA – Jego zachowanie w ostatnim czasie jest niedopuszczalne z punktu widzenia Paramount - oświadczył Sumner Redstone, dyrektor koncernu Viacom, będącego właścicielem Paramount.

44-letni amerykański gwiazdor był krytykowany za publiczne występy, w czasie których ostentacyjnie wyznawał uczucie swojej narzeczonej Katie Holmes. Zasłynął też obroną Kościoła Scjentologicznego, którego jest żarliwym wyznawcą, oraz krytyką stosowania leków antydepresyjnych i psychiatrii w ogóle. Wszystko to sprawiło, że mimo iż lubimy go jako człowieka, uznaliśmy, że przedłużenie kontraktu byłoby niewłaściwe – wyjaśnił Redstone.

Współpraca z wytwórnią Paramount uczyniła z Cruise'a, jednego z najlepiej zarabiających aktorów w Hollywood. Pięć wyprodukowanych przez wytwórnię filmów z udziałem aktora zarobiło na całym świecie ponad 2 mld dolarów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.