Facebook Google+ Twitter

Rozstrzygnięcie konkursu. Kto wygrał "Raj tuż za rogiem" Llosy?

Konkurs pokazał, że czytacie różną literaturę: od fantastyki, przez beletrystykę, po historię i filozofię. Ze wszystkich nadesłanych recenzji wybraliśmy trzy najciekawsze. Sprawdźcie, do kogo wędrują 3 egzemplarze powieści "Raj tuż za rogiem" Mario Vargasa Llosy.

 / Fot. Wyd. ZnakDostaliśmy od Was mnóstwo recenzji. Cieszymy się, że konkurs przypadł Wam do gustu i że z takim zapałem wzięliście w nim udział :-) Materiały były różne, we wszystkich jednak widoczne było, to co najważniejsze: miłość do literatury. Mamy nadzieję, że laureatom spodoba się powieść "Raj tuż za rogiem" i... że przyślą nam krótką recenzję ;-)

Kto wygrał? Michał Mazik zagłębił się w "Taksiarską balladę" Zenona Chmielewskiego. A wy zagłębcie się w jego recenzję: Taksiarska ballada Z. Chmielewskiego. Książka spisana przez życie :-) Podoba nam się rzeczowość i styl Michała.

Drugi egzemplarz powieści Llosy wędruje do Krzysztofa Krzaka. Nasz autor zachwycił się "Planetą Kaukaz" - zbiorem reportaży Wojciecha Góreckiego, a my po przeczytaniu recenzji również mamy chrapkę na tę książkę :-) Przeczytajcie sami: Osobny świat Kaukazu - reportaże Wojciecha Góreckiego.

Trzeci i ostatni egzemplarz otrzymuje Alicja Pionkowska, która zadumała się nad "Widmokręgiem" Wojciecha Kuczoka. Jeśli mieliście kiedyś wątpliwości, czy warto zajrzeć do tej pozycji, przeczytajcie recenzję Autorki: Widmokrąg Wojciecha Kuczoka bywa widmem. Już nie będziecie się wahać.

Gratulujemy wszystkim laureatom! :-)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Napisaliśmy jasno, że nie może to być recenzja książki otrzymanej w ramach akcji "Książka za recenzję". Jeśli ktoś postąpił inaczej, to wielka szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale do kogo te pretensje, bo chyba nie do nagrodzonych? Wszak sami sobie nagród nie przyznali?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli o mnie chodzi to nie ma mowy o złamaniu regulaminu. Książki nie otrzymałem w ramach akcji W24: "Książka za recenzję"

Dziękuje za wyróżnienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to niespodzianka, dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za miłą nagrodę! Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj. ten komentarz miał być tutaj.
Gratuluję !
Zawsze od taksówkarzy dowiaduję się ciekawostek.
A recenzja Krzysztofa Krzaka to też przyjemność czytania samej recenzji jako takiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję :)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.