Facebook Google+ Twitter

Roztańczony sierpień w Aquaparku Fala - salsowy start z Salcity

Szkoła Tańca Salcity Dance Studio w niedzielę 8 sierpnia zainaugurowała akcję "Roztańczony sierpień na Fali", organizowaną w łódzkim Aquaparku "Fala". W każdy weekend sierpnia aquapark "Fala" będzie tętnił tańcem!

W niedzielę 8 sierpnia tancerze oraz kursanci Szkoły Tańca "Salcity Dance Studio" rozgrzewali wszystkich basenowiczów latynoskimi rytmami. I choć pogoda nie dopisała, bo na dworze szalała burza, wewnątrz basenu panowała gorąca atmosefa i wesoła zabawa!

Przez prawie cały dzień cały aquapark bawilł się w rytmach salsy. Tancerze zaprezentowali [b]salsę na najwyższym poziomie i w różnych wydaniach: salsę ekspresyjną i szybką, spokojną i romatyczną, a także wspaniałą zabawę salsową, jaką jest Rueda de Casino. Formacja taneczna "Salcity" zaprezentowała także szalone afro, a dziewczyny pokazały czym jest subtelna kobiecość w choreografii łączącej salsę z jazzem. Instruktorzy zapraszali także raz po raz do wspólnej nauki salsy i zabawy w szalonych rytmach, jaką jest conga. Nawet sam szef aquaparku nie oparł się jej porywającemu rytmowi i ruszył w tany, bo przy tej muzyce nie dało się wprost ustać! Dla najaktywniejszych uczestników były nagrody - wejściówki na zajęcia w Szkole Tańca "Salcity Dance Studio".

Obejrzyj krótka relację z tej tanecznej imprezy


Sierpień to roztańczony miesiąc w Aquaparku "Fala". W każdy weekend miesiąca goście pływalni będą mogli sami się przekonać o dobroczynnym wpływie tańca na humor i formę, a to za sprawą najlepszych szkół tańca w Łodzi, które zostały zaproszone do udziału w akcji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.