Facebook Google+ Twitter

Roztoczańskie Szumy i pozostałości architektury drewnianej

Roztocze jest ciche, barwne, z pozostałościami pięknych drewnianych cerkiewek. Są też Szumy - malownicze progi skalne ułożone niczym schody. Po nich przetacza się woda, tworząc niepowtarzalną muzykę dla ucha w postaci kojących szmerów.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W Suścu, Kargul i Pawlak w drewnie (inaczej niż w Toruniu). Stąd zaczynamy szósty dzień rowerowej wycieczki po Roztoczu... Fot. R. J. Zagórski
W Suścu, Kargul i Pawlak w drewnie (inaczej niż w Toruniu). Stąd zaczynamy szósty dzień rowerowej wycieczki po Roztoczu... Fot. R. J. Zagórski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Jednym słowem, cudeńka!

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tak się złożyło, że dziś jestem w Zwierzyńcu. Lecz pogoda na niewiele pozwala.

Komentarz został ukrytyrozwiń

5+
.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Rysiu, nie byłem jeszcze w Roztoczu, muszę się tam kiedyś wybrać, uskoki tektoniczne zrobiły na mnie niemałe wrażenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękna galeria 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękne widoki i piękna galeria. Szkoda, że ta stara cerkiew niszczeje to przecież zabytek. Nigdy tam nie byłam a szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trudno jest pokazać to co jest naj..., bo każdy ma inne o tym mniemanie. Nie trafiliśmy do Lubaczowa. Czas jest ogranicznikiem. Planuje się wycieczkę i ją realizuje, bo chce się zwiedzić, zobaczyć i jeszcze coś przeżyć. Wychodzi jak zwykle. Trzeba z czegoś zrezygnować, ale to co się odwiedzi, zobaczy i utrwali w pamięci - pozostaje. Nikt tego nie odbierze. Jeszcze spotkania z ludźmi - są tym co pozostawia w nas najtrwalszy ślad.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękna galeria. Dawno nie byłem na Roztoczu, a tych cerkiewek nie widziałem nigdy. Są piękne. Mam obraz cerkwi z Ulucza. Bardzo podobna. Polecam w przeszłości okolice Oleszyc i Lubaczowa. W Lubaczowie piękne muzeum ze wspaniałą jego kustoszem, no i kirkut kiedyś odnowiony a teraz znów zarastający. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.