Facebook Google+ Twitter

Rozwiązaliśmy mikołajkowy konkurs. Kto otrzyma upominki?

Nie tylko pod poduszkę, ale i w buty, w rękaw, na parapet, a nawet... pod prysznic. Mikołajkowy konkurs pokazał, że autorzy, tworzący społeczność W24, są bardzo kreatywni! Ile głów, tyle pomysłów :-) Czyje komentarze okazały się najciekawsze? Justyny Gul, Eweliny Siwiec i Rafała Grząślewicza. Gratulujemy!

 / Fot. ZnakJustyna Gul, Ewelina Siwiec i Rafał Grząślewicz to autorzy, którzy w najciekawszy sposób zdradzili nam swoje sposoby na zabawę w św. Mikołaja.

Do ich rąk powędrują książki Przepisy Mikołajka, upominki od wydawnictwa Znak. Gratulujemy!

Jakie jeszcze macie metody na podkładanie prezentów? Przeczytajcie wszystkie komentarze

Justyna Gul: "Nasz Mikołaj jest prawdziwym łasuchem, zatem co roku, przed snem, zostawiamy mu na talerzyku maślane ciasteczka i pierniczki własnoręcznie zdobione przez dzieci. Nie przynosi On drogich prezentów, ale prawdziwą atmosferę świąt i słodycze, które każdy z mojej rodziny wprost uwielbia. Do czekoladek, batoników i cukierków zawsze dołączone są aforyzmy bądź krótkie wierszyki - przesłanie na kolejne swięta dla osoby obdarowanej. Kiedy rano się budzimy rozpoczyna się mikołajkowy rytuał odczytywania tych zabawnych tekscików, które bardzo często dają dużo do myślenia, nigdy jednak nie krzywdzą".

Ewelina Siwiec: "Dla maluchów z naszej rodziny święty Mikołaj zawsze zostawia prezenty pod ich łóżkami. Oczywiście, dzieje się to w nocy, kiedy najmłodsi nieświadomi niczego smacznie śpią. Kolorowe paczki delikatne układane są pod łóżkami, aby tuż po przebudzeniu mogły cieszyć obdarowanych ich zawartością. Czasami, dla podtrzymania tradycji zapoczątkowanej przez naszego dziadka, najbardziej postawny mężczyzna w rodzinie zakłada czerwony strój wraz ze wszystkimi atrybutami świętego (laska, broda, czapka, itd.) i rozdaje wszystkim drobne słodkości, jakie stają się świetnym uzupełnieniem do wcześniej otrzymanych paczek".

Czytaj komentarz Rafała Grząślewicza -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.