Facebook Google+ Twitter

Rozwiązanie fotograficznej zgaduj-zgaduli (10)

Zdjęcie zostało zrobione aparatem fotograficznym do zdjęć podwodnych. Przedstawia chłopczyka stojącego w wodzie i przygotowującego się do nurkowania. Zapraszam także do obejrzenia kilku zdjęć z galerii „Podwodne wariacje dzieciaków”.

1 z 10 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Zdjęcie zostało zrobione aparatem do zdjęć podwodnych i przedstawia chłopczyka stojącego w wodzie i przygotowującego się do nurkowania. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Zdjęcie zostało zrobione aparatem do zdjęć podwodnych i przedstawia chłopczyka stojącego w wodzie i przygotowującego się do nurkowania. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

@ Leszek Małkowski
Dziękuję za link i dobrą szkołę! Widać, że to takie proste utrzymać się na wodzie. Proste, a zarazem trudne, bo nieznane... niewpojone człowiekowi od maleńkości. Owszem, pływam, i tę metodę nieraz próbowałam, jakoś tak, automatycznie, nigdy jednak aż tak długo. Szkoła Pańska jest godna rozpowszechnienia... O ile mniej ludzi traciłoby życie wodzie. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Umiejętności wykonywania podwodnych wariacji może się nauczyć każdy, zupełnie za darmo. Dotyczy to również, a może przede wszystkim, ludzi niepełnosprawnych. Najpierw wszyscy, dosłownie wszyscy muszą zmienić swoje rozumienie umiejętności pływania i jej nabywania. http://leszekm.blogspot.com/, http://www.youtube.com/watch?v=-jk1i1U50_8, http://www.eioba.com/a/3x02/swim-teaching-giant-deceit.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Piotr Wierzbicki
Panie Piotrze, wczorajszy komentarz nadal jest, tylko na innym blogu - z zagadką. Ten jest nowy blog z rozwiązaniem zagadki...proszę sprawdzić. Wszyscy tam jesteśmy, biorący udział w zgaduj-zgaduli...:) Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Piotr Wierzbicki
Oj, Piotrze, coś mi się wydaje, że tym razem niesłusznie się zdenerwowałeś. Myślę, że pomyliłeś miejsce, w którym swój "konkretny" komentarz wpisałeś. Żebyś się mógł o tym przekonać, proszę zaglądnij tutaj: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wczoraj wstawiłem tutaj komentarz, teraz nie widzę go. Jeżeli jeszcze raz spotkam się z usuwaniem komentarzy zarejestrowanych użytkowników na "W24", będę zmuszony na kontakt z Panią Dorotą Jolantą Stanek. Usuwanie komentarzy zarejestrowanych użytkowników o pełnym profilu jest niezgodne z prawem. Od rozstrzygania w demokratycznym państwie są sądy. Mój komentarz, moja własność. Tym bardziej w obywatelskiej gazecie. Ostatnio czuje się tutaj kilku złośliwców. Dlatego powinna być blokada na usuwanie komentarzy użytkowników w pełni zarejestrowanych. Oczywiście odpowiedzialność ponoszą ci, co napisali komentarz. Moderacja materiałów, to zupełnie inna "para kaloszy".

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Wiesław Tuszyński
O rany, tylko nie chińskich! Skąd takie skojarzenie? W dodatku włókienniczych?

Komentarz został ukrytyrozwiń

przypomina reklamę chińskich wyrobów włukienniczych

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Piotr Wierzbicki
Ktoś wycina komentarze, Piotrze? Nic mi nie wiadomo... no przynajmniej do tej pory nie zauważyłam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto wycina komentarze?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Robert Wojteczek
Wiem, wiem, Panie Robercie, gdyby nie to "skrzywienia zawodowe" z pewnością tak by było... (śmiech). Ale to sport, i to sport... żeby były wyniki, trzeba już "narybek" trenować. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.