Facebook Google+ Twitter

Rozwiązanie fotograficznej zgaduj-zgaduli (4)

Rozwiązanie jest proste. Tak, to jest gumowa nakładka na grot do kijów Nordic Walking, służąca do przedłużenia jego żywotności, a którą ktoś maszerując po lesie zgubił.

1 z 3 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Jeśli spacerujemy z kijkami Nordic Walking w terenie mieszanym z przewagą twardego podłoża, to nakładki gumowe są niezbędne, ponieważ pozwolą zmniejszyć zużycie widiowej końcówki. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Jeśli spacerujemy z kijkami Nordic Walking w terenie mieszanym z przewagą twardego podłoża, to nakładki gumowe są niezbędne, ponieważ pozwolą zmniejszyć zużycie widiowej końcówki. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Sławek Urzykowski Wczoraj 10:48
"Dziękuję Pani Halino za odwiedzinki i powiadomienie o trafności odpowiedzi. Muszę przyznać, że nie była to łatwa zgaduj-zgadula. Ja mam podobną końcówkę przy podpórce postojowej w swoim rowerze, tylko bez ząbków i napisów. Kijków trekkingowych nie mam, więc porównać nie mogłem. Proszę mi wierzyć - ja naprawdę zgadywałem. Zastanawiam się tylko, czy ta końcówka faktycznie znaleziona była na szlaku wędrownym ?? Gratuluję pomysłowości zagadki. Czekam na następne... Pozdrawiam cieplutko!"

Panie Sławku, cała przyjemność po mojej stronie! A wie Pan, ja także kijków Nordic Walking nie używam (hihihi...! muszę przecież mieć wolne ręce do robienia fotek), i też nie od razu się zorientowałam, co znalazłam na drodze leśnej, "potelepałam" swoją wyobraźnią, no i wnet się domyśliłam.
Z miłą chęcią zapowiadam, że kolejne fotograficzne zgaduj-zgadule będą z pewnością. Tymczasem pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Pana Sławka Urzykowskiego
Panie Sławku, miło mi Pana powiadomić, że jest Pan wspaniały! Zgadł Pan. Tak, to jest gumowa nakładka na grot do kijów Nordic Walking, którą ktoś maszerując zamaszyście po lesie zgubił... a ja uwieczniłam. Gratuluję odgadnięcia i pozdrawiam cieplutko!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.