Facebook Google+ Twitter

Rozwiązanie fotograficznej zgaduj-zgaduli (6)

Zdjęcie przedstawia naklejkę na tylnej szybie auta należącego do drwali pracujących w lesie. Na szybie widać także odbijające się w niej drzewa. W lesie to normalne. Auto drwali stało zaparkowane na dukcie leśnym.

1 z 4 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Nie, to nie kosmici, to drwale pracujący przy kosmetyce lasu. Zdjęcie zrobione z dużej odległości. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Nie, to nie kosmici, to drwale pracujący przy kosmetyce lasu. Zdjęcie zrobione z dużej odległości. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Panie Sławku, cieszę się, że mogłam dostarczyć trochę zabawy. Wszak zabawa fajna rzecz, wywołuje uśmiech na twarzy. A o to właśnie chodzi, by uśmiechać się jak najwięcej.
Oczywiście, że ci, co zapraszają do wymyślanych przez siebie zagadek powinni podawać ich rozwiązanie. Inaczej... to po prostu faux pas. Ja bym takiemu autorowi "nieskończonej" zagadki zwróciła uwagę. A co! Po co zawraca "Bogu głowę"... Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Halino, ja także dziękuje za dobrą, pomysłową zagadkę. Miałem fajną zabawę i tę satysfację, że wiele osób uczestniczyło w zgaduj-zgaduli. Są ciekawe i pod koniec podawane jest prawidłowe rozwiązanie. I to jest w porządku i chce się zgadwać. Proszę mi wyjaśnić, dlaczego inni nie podają rozwiązania zagadek? Czy nie maja obowiązku, czy po prostu zgadujących "olewają"? Czy mogę im w komentarzu zwrócić uwagę? Nie znam tych zasad i zastanawiam się, po co wystawiają zagadki, jeżeli nie podają prawidłowej odpowiedzi??? Pozdrawiam z "leśnym powiewem".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję Ona i w tym miejscu, gratuluję Panie Sławku! Odgadliście perfekcyjnie. Tak, Ona, te czerwone linie to ogrzewanie szyby. Ha, nawet moją głowę Pani przyuważyła. Świetnie! Jest też widoczna moja ręka z aparatem fotograficznym. Wcześniej nawet sama tego nie zauważyłam.
Tak, Panie Sławku, auto należało do pracowników lasu, drwali, którzy zajmowali się wycinką zeszłych gałęzi, czyli kosmetyką lasu.
Raz jeszcze Ona i Panie Sławku gratuluję odgadnięcia zgaduj-zgaduli! A Wszystkim raz jeszcze dziękuję za wzięcie udziału w zabawie!
Wasze próby rozwiązania zgaduj-zgaduli znajdują się tutaj: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.