Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13695 miejsce

Rozwiązanie fotograficznej zgaduj-zgaduli (7)

Zdjęcie z fotograficznej zgaduj-zgaduli (7) przedstawia małą sosenkę w lesie, zasadzoną przez leśników w ramach zalesiania i ogrodzoną przed zwierzyną siatką. Nie jest to jednak szkółka leśna. Szkółkę ogradza się całą, nie pojedyncze drzewka.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Zdjęcie przedstawia małą sosenkę zasadzoną przez leśników w ramach zalesiania i ogrodzoną przed dziką zwierzyną siatką. W lesie co rusz widać takie obrazki. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Zdjęcie przedstawia małą sosenkę zasadzoną przez leśników w ramach zalesiania i ogrodzoną przed dziką zwierzyną siatką. W lesie co rusz widać takie obrazki. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Na naszych skwerach, trawnikach młode drzewka także są zabezpieczane podobną siatką. Jednak zabezpieczają przed kosiarkami, żeby ich nie ścięły i psami, żeby za mocno ich nie podlewały...:) Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Pani Aniu, Izo, Panie Piotrze i Sławku za wzięcie udziału w zabawie i gratuluję odgadnięcia! Zgaduj-zgadula tym razem okazała się być łatwą. Wszyscy odgadli, tyle, że nie jest to młode drzewko w szkółce leśnej, a osobno w lesie zasadzone. Szkółki leśne zawsze całe są ogrodzone przed dziką zwierzyną. Nie ogradza się w nich pojedynczych drzewek.

Raz jeszcze Wszystkim gratuluję odgadnięcia tej fotograficznej zgadywanki Nr 7( oto link do niej) i zapraszam do kolejnych . Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.