Facebook Google+ Twitter

Rozwiązanie fotograficznej zgaduj-zgaduli (8)

Zdjęcie przedstawia nie łopian a czerwoną koniczynę, do której zbliża się ślimak winniczek. Widać jego jeden czułek jedynie, ale za moment, w tempie iście ślimaczym, winniczek ukaże się w całej okazałości. Dowód? Proszę bardzo:

1 z 4 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Winniczek „pędzi” w tempie iście ślimaczym... i już widać jego dwa czułki. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Winniczek „pędzi” w tempie iście ślimaczym... i już widać jego dwa czułki. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Miło mi Pnie Sławku, że podoba się Panu zabawa w zgaduj-zgadulę fotograficzną. Ale z tym utrudnieniem, to wątpię czy by przeszło. Niektórzy Czytelnicy nawet i w tej formie krytykują czasami. Pozdrawiam i zapraszam do kolejnej zabawy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zabawa przednia bo można coś zgadnąć...A gdyby to jeszcze bardziej utrudnić?! Np. Pokazać sam goły liść z pytaniem: co za chwilę pojawi się na nim? A liść można sobie przygotować z kilkoma rozwiązaniami: np. ze ślimakiem, biedronką, żukiem, pasikonikiem... itp. Długo byśmy zgadywali, dużo zgadujących a zgaduj-zgadula zajęłaby pierwsze miejsce na W24.
Ciekawe, czyby takie coś przeszło? Przypominałoby to podobną zabawę z moją wnuczką. Weźmie ręce do tyłu, w garści trzyma cukierka i pyta; jak zgadniesz w której, to będzie twój? Muszę przyznać, że do tej pory nie zgadłem...:) Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję GraK, Panie Sławku i Piotrze za wzięcie udziału w zabawie! Najbliżej odgadnięcia całej zgaduj-zgaduli był Pan Sławek, bo rzeczywiście chodziło o czułek ślimaka skradającego się do kwiatka... czerwonej koniczyny.
Pan Piotr tym razem nie odgadł. A Grak? A GraK nie wiem co miała na myśli, pisząc: "Kwiatek - jasna sprawa."
Raz jeszcze dziękuję Wszystkim za wzięcie udziału w fotograficznej zgaduj-zgaduli nr 8 (oto link do niej i Waszych prób odgadnięcia) i zapraszam do kolejnych. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.