Facebook Google+ Twitter

Ruch Młodych o tzw. "Narodowcach".

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-01-08 17:13

Poniżej znajduje się tekst z blogu Ruchu Młodych, którzy napisali o "Narodowcach". Grupy te próbowały zastraszać młodych, ale po co? ...

Wielu chciałoby, aby Ruch Palikota przestał istnieć....

Wielu chciałoby też likwidacji całej lewicowej opozycji...

Wielu chciałoby też zmartwychwstania Romana Dmowskiego, posła do rosyjskiej II i III Dumy Państwowej...

Jednak to niemożliwe!

Od pewnego czasu możemy zauważyć zwiększone działania nacjonalistów, czczą na plakatach wspomnianego już Romana Dmowskiego oraz nawołują do upamiętnienia wprowadzenia stanu wojennego pod siedzibą Sojuszu Lewicy Demokratycznej, gdzie - jak pamiętamy członkowie takich grup jak Młodzież Wszechpolska i Narodowy Radom w stylu iście nazistowskim - spalili m.in. książkę. I tu, zanim przejdziemy dalej, warto zauważyć, że Ci sami ludzie, którzy w 1933 roku PALILI książki, a kilka lat później PALILI ludzi.

Przejdźmy jednak dalej, do narodowców, którzy postanowili uatrakcyjnić nam, członkom Ruchu Młodych, życie. I zamiast pomóc nam w forsowaniu naszych pomysłów (zaproponowaliśmy pisemnie kilka propozycji do budżetu miasta na 2013 rok) to próbują nas zastraszyć.

Grożą nam za to, że walczymy o bezpieczne place zabaw dla dzieci?

Grożą nam za to, że walczymy o skateparki?

Grożą nam za to, że walczymy o świetlice osiedlowe?

Ewidentnie widać, że niektórzy z nich zazdroszczą nam, że mamy konkretny plan, który staramy się realizować. Nie działamy po to by wszyscy o nas mówili, nie wstydzimy się swoich poglądów i z tego powodu na pikietach nie zakrywamy twarzy czarnymi chustami. Nie! My działamy, aby młodym ludziom zapewnić miejsce do zabawy i nauki. Świetlica czy skatepark jest chyba lepszym rozwiązaniem niż przesiadywanie na klatkach schodowych czy palenie książek w centrum miasta?

I w związku z tym, że „KOLEDZY NARODOWCY” pragną rozgłosu to napiszemy o nich, o ich chamstwie i pięknym wypełnianiu hasła, którym w postach na naszym fan page'u tak się szczycili, "Bóg - Honor - Ojczyzna".

Bóg jest podobno Ojcem wszystkich ludzi i wszystkich kocha tak samo. Nieważne, więc czy jest się Polakiem czy Francuzem czy wyznaje się poglądy prawicowe czy lewicowe. Czyż nie tak? Jednak narodowcy postanowili wziąć przykład z kapłanów głoszących z ambony, że kobieta została stworzona dla mężczyzny, a homoseksualiści są zagrożeniem dla pokoju. Zresztą nie ma co się nad tym rozpisywać - wiemy przecież, że ich ojczyzna powinna być dla ludzi tylko takich jak oni: białych, nietolerancyjnych i chamskich.

Podsumowując - nacjonaliści czcząc pragnienie spolonizowania Białorusinów i Ukraińców oraz tendencje do pozbawienia ludności żydowskiej pełni praw obywatelskich (czy czegoś Wam to nie przypomina?) Romana Dmowskiego i rzucając się z zaplanowanym atakiem na podobno nic nieznaczącą grupkę młodzieży ośmieszyli swoją wielkość i moc, o której czasami ktoś napisał. Grożąc nam udowodnili, że nie mają żadnego planu dla rozwoju miasta. Pokazali, że jedyną rzeczą, jaką potrafią to wyzywanie ludzi o innych poglądach, oczywiście wszystko (przynajmniej wg nich) w chrześcijańskim duchu.

I jeszcze jedno „KOLEDZY NARODOWCY” nie damy się zastraszyć! Nadal będziemy działać dla młodych ludzi, walczyć o tolerancję nie tylko rasową, ale i seksualną czy poglądową. Nie poddamy się w walce o nowoczesne świeckie państwo!PS: Dziękujemy za wiadomości prywatne wysyłane do nas przez portal facebook. Dziękujemy, że dajecie nam wybór: albo miłowanie piłki nożnej, Radomiaka przez naszego koordynatora albo udostępnione zdjęcie z posłem Biedroniem. Dziękujemy za jakże cenne rady, jednak nie skorzystamy z nich :)Poniżej przedstawiamy screeny niektórych wiadomości z naszego oficjalnego profilu oraz jedną prywatną wysłaną do jednego z naszych kolegów – wszystkie będą systematycznie usuwane, chociaż niektórzy narodowcy chyba zreflektowali się i ze wstydu usunęli swoje wpisy...

 / Fot. Ruch Młodych Radom / Fot. Ruch Młodych Radom
 / Fot. Ruch Młodych Radom / Fot. Ruch Młodych Radom

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 08.01.2013 19:10

Dziękuję za informację, ale cały wpis jest cytowany, to nie mój osobisty. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

...."jak pamiętamy członkowie takich grup jak Młodzież Wszechpolska i Narodowy Radom w stylu iście nazistowskim - spalili m.in. książkę. I tu, zanim przejdziemy dalej, warto zauważyć, że Ci sami ludzie, którzy w 1933 roku PALILI książki, a kilka lat później PALILI ludzi..."
ZA TAKIE POMÓWIENIA MŁODY AUTORZE ODPOWIADA SIĘ PRZED SĄDEM.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lewica spod znaku PZPR czy KPZR rodem z ZSRR i Stalina. Moje gratulacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.