Facebook Google+ Twitter

Ruch Palikota dołuje. Prysł czar lidera, kryzys w partii

Jeszcze niedawno, Janusz Palikot miał taką wenę w politycznym gadaniu i snuciu świetlanej przyszłości swojej partii, że trudno było komukolwiek te plany przebić. Teraz czar lidera prysł, impet gadania i działania, zgasł.

 / Fot. Łukasz Gdak/Poznań Nasze MiastoJeszcze niedawno Janusz Palikot miał taką wenę w politycznym gadaniu i snuciu świetlanej przyszłości swojej partii, że trudno było komukolwiek te plany przebić. Ale też niewielu trzeźwo myślących polityków, naukowców i ludzi szarych, w jego bajki chciało wierzyć. Mimo to, on miał stałe wejścia do mediów. Bo zawsze opowiadał ciekawie i rzucał inteligentne pomysły o dalszym działaniu. Mówił ogólnie, kto i za co wkrótce zostanie na dnie politycznej gry oraz jak i kiedy padnie pod jego ciosami.

 / Fot. Wiadomości24Brakuje nam Janusza Palikota. Nie ma go już w żadnej telewizji, nie mąci nam umysłów w żadnej rozgłośni radiowej. Nawet skorzy do niedawna pisać o nim dwa razy dziennie, dziennikarze prasowi, zaniechali tej tematyki. Dlaczego? Przecież nadal mogą to robić. Ruch Palikota zdołował w sondażach, że aż się chce płakać. A jego twórca zamilkł, tak jakby go zamurowała średniowieczna inkwizycja. Można o tym pisać, czy nie?

Mimo wszystko brakuje nam tych optymistycznych, pociągających i budujących zapowiedzi o idącej coraz szerszym korytem fali wezbrań polityków różnych opcji, którzy rwą się na myśl, że mogą wreszcie wejść do takiej partii, która ma przyszłość. Nie ma tych pięknych tyrad politycznych na temat przeciwników Ruchu Palikota i sposobów ich rychłego upadku. Nie słychać tego, kiedy Palikot zniszczy SLD, a Platformę zdołuje do poziomu piwnicznej izby. Brak informacji o tym, czy Kaczyński nadal jest zdolny zabić brata dla swojego politycznego zwycięstwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

demon
  • demon
  • 09.07.2012 18:08

@ krojcweld >>> nie rób z siebie chuja większego niż jesteś. A jesteś psi chuj i tak ci zostanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jankot napal
  • jankot napal
  • 08.07.2012 16:03

@Kroj cwel- ciebie tylko może zaskoczyć biedroń.

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 08.07.2012 14:08

Palikot zapala sie do wszystkiego i szybko gaśnie .Dał ciała w Komisji Przyjazne Państwo a teraz topi partię.
Na negacji kościoła nie buduje się partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń
krojcweld
  • krojcweld
  • 08.07.2012 13:47

Przeczytawszy tytuł artykułu już wiedziałem kto go napisał. Po kliknięciu tylko się upewniłem. Dalej nie czytałem bo autor raczej niczym mnie nie zaskoczy. Ciekawe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.