Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

101610 miejsce

Ruch Palikota traci poparcie. Stabilność partii zagrożona?

Ruch Palikota wciąż traci poparcie. Bez względu na to, co jest tego przyczyną, dalszy trend spadkowy zagrozi stabilności partii.

Zdjęcie wykresu sporządzonego przy pomocy narzędzia z portalu wybory.xaa.pl / Fot. Dominik TylkaW kolejnych publikowanych sondażach Ruch Palikota uzyskuje coraz niższe poparcie. Z badania przeprowadzonego przez Homo Homini 4 lipca wynika, że niedawno triumfująca sukces wyborczy partia posła z Lublina stoi na progu wyborczym.

Według niedawnego badania CBOS ugrupowanie nie weszłoby nawet do Sejmu - otrzymałoby tylko 3 proc. głosów. Utrzymująca się tendencja spadkowa uderza przede wszystkim w prestiż partii. Wielu komentatorów uważa, że Ruch trwać będzie dopóty, dopóki będzie wysoko w sondażach. Na kolejne transfery do ugrupowania Janusza Palikota będziemy musieli być może jeszcze poczekać.

Ciekawie wygląda porównanie wykresów poparcia dwóch nowo powstałych partii: Ruchu Poparcia Janusza Palikota i Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry. Związek spadku poparcia partii Janusza Palikota ze wzrostem poparcia ugrupowania Zbigniewa Ziobry jest jednak raczej pozorny. Obie partie kierują swój przekaz do zupełnie innych grup wyborców.

Wykres został sporządzony w oparciu o dane z sondażów wykonanych przez wybory.xaa.pl.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

WINK INFORMUJE WSZYSTKICH :
  • WINK INFORMUJE WSZYSTKICH :
  • 08.07.2012 13:17

Tu G. WINK > jestem u Biedronia i on robi mi dobrze. Przepraszam że chwilowo nie piszę swoich ulubionych bzdur . Kocham was chłopaki !

Komentarz został ukrytyrozwiń
CCCP
  • CCCP
  • 08.07.2012 12:48

Karol TY uważaj na Pana Biedronia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.07.2012 10:39

Żaden sondaż nie jest wiarygodny, między ludźmi mówi się że Ruch Palikota ma większe poparcie. Wszystkie ośrodki badawcze działają dla rządu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 08.07.2012 08:59

Kazia Wczoraj 19:15

to tak jak z wężem. to bardzo sympatyczny gad, chciaż od czasu raju, jabłka i Ewy
potępiony, znienawidzony, tępiony, budzi strach i obrzydenie

Palikot też tak kończy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
doPiSek
  • doPiSek
  • 07.07.2012 22:32

10 komentarzy ......8 bez sensu !

Komentarz został ukrytyrozwiń
><
  • ><
  • 07.07.2012 20:21

Partia moskiewska traci poparcie!! hihihihihi i dobrze sk.....Won z agenturą!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kazia
  • Kazia
  • 07.07.2012 19:15

Ten Pan Janusz ma w nazwisku słowo kot,to są b.miłe zwierzęta ,przez tego głupka ludzie zaczynają gonić koty.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Nowak
  • Jan Nowak
  • 07.07.2012 19:07

ci, którzy głosowali na IDIOTĘ Z BIŁGORAJA pewnie wierzyli,
że palikot rozprawi się z kościołem.

jakżeż naiwnym trzeba być aby w takie bzdury wierzyć.
on mógł co najwyżej kopać Kaczyńskich.
Większość z PO kopała to i on kopał, a przy tym dużo gadał.
ta gadanina zrobiła z niego przywódcę.

a co ten typek potrafi?
Pokazał, gdy kierował komisją przyjazne państwo.
Miał zaproponować zmianę kilku ustaw tak aby sprawy załatwiano przy jednym okienku.

co zrobił?

NIC. totalne ZERO.
PEWNIE NIE WIEDZIAŁ O CO CHODZI Z TYM OKIENKIEM

Komentarz został ukrytyrozwiń
janusz idiot-kot
  • janusz idiot-kot
  • 07.07.2012 18:59

@G.Wink-Grzesiu opamiętaj się ,może idź do psychola.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janusz napalm-kot
  • Janusz napalm-kot
  • 07.07.2012 18:26

Ruch Idioty-pierwsze koty za płoty.