Facebook Google+ Twitter

Ruch Poparcia Palikota zmieni nazwę

Janusz Palikot podczas rozmowy w radiu TOK FM zapowiedział zmianę nazwy swojej partii. Lider RP planuje tego dokonać w najbliższych miesiącach.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Palikot / Fot. Fot.pl.wikipedia.orgJak zapowiedział Janusz Palikot w radiu TOK FM, Ruch Poparcia Palikota niedługo zastąpi obecną nazwę inną. Poseł nie ujawnia na razie jak będzie ona brzmieć.

Poseł argumentuje to tym, że obecna była świetnym chwytem marketingowym, ale teraz powinna zostać zastąpiona inną. Palikot powiedział, że ma się to dokonać na przestrzeni trzech miesięcy.

Obecnie Ruch Poparcia Palikota jest kojarzony z osobą jej lidera i posiada w Sejmie 40 mandatów.

Źródło: gover.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

Faja
  • Faja
  • 01.11.2011 22:20

Proponuję na TJPNW ---TU JEST POLSKA NIE WATYKAN

Komentarz został ukrytyrozwiń
Żega
  • Żega
  • 31.10.2011 09:41

Po niedzieli, już nic nie dzieli, więc lecę z pomocą tym, którzy nieco odbiegli od tematu-nowej nazwy -Ruchu...PALIKOT-niech Cię nie boli głowa( ), nazwa dla Twego Ruchu już gotowa! PARTIA ODMIEŃCÓW PALIKOTA UDRĘCZONYCH KRZYŻEM, w skrócie POPUK. Komu nazwa nie odpowiada, niech" popuka się" w głowę...A hasło przewodnie partii brzmi:ŚWIŃSKI RYJ, WIBRATOR I MARIHUANA, TO NAJLEPSZY LEK KAŻDEGO BAŁWANA!

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 29.10.2011 22:02

a prosze bardzo .Stanislaw Zylichowski z PSL sedzia w stanie spoczynku bierze emeryture i diete poselska ale jest koalicjantem PO wiec Schetynje nie pszeszkadza.Aprokuratorzy w stanie spoczynku zatrudnieni w ministerstwie sprawiedliwosci?A ta cala byla WSI niemal jawna agentura teraz na emeryturach i zatrudniona w roznych spolkach skarbu panstwa.A w poprzednich kadencjach sejmu ilu bylo sedziow i prokuratorow w stanie spoczynku i nie rezygnowali z emerytur.O tym nie pisza i nie mowia .Trzeba troche poszukac ale dla wielu to za trudne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman
  • Roman
  • 29.10.2011 21:35

Doskonale +olek kan+napisz ile pobierają inni !Wymień te trudniejsze do wykrycia przypadki. Nie zapomnij napisać o byłym szefie z CBA Mariuszu Kamińskim –oczywiście tez z Prawa i Sprawiedliwości .Śmiało do klawiatury i PiSz .
wszyscy czytający na tym forum zapewne z chęcią to przeczytamy .to do dzieła mądralo i Prawy i Sprawiedliwy –rzecz jasna ma się rozumieć .

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 29.10.2011 20:42

swietnie panie Romanie.Wymienil pan ladnie naglosnione przyklady.A moze teraz cos trudniejszego?Moze przyklady ukrywane i wyciszane??

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman
  • Roman
  • 29.10.2011 20:28

Jeszcze można do tych szczśliwców dołączyc ;Barskiego -41 lata i emerytura 14 tysięcy złotych , kiedy ja wypracował , Święczkowski-42 lata i 15 tyś żł . , kiedy to wypracował , agent "Tomek " Kaczmarek 35 lat -emerytura ponad 5 tys8ięcy złotych i teraz wynagrodzenie posła ponad 7 tysiaczków .
Wszyscy ocvzywiście z partii Prawo i Sprawiedliwość -to ja sie pytam dla kogo to jest Prawo i Sprawiedliwość ?!
Kogo r3eprezentuje PiS skoro takm haniebnie postępuje ?!

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 29.10.2011 20:20

no to zdziwila bys sie droga Basiu ilu pasozytom ten narod funduje emerytury.W porownaniu z nimi "strup na zywej tkance narodu" jak okreslilas kosciol jest zaledwie pryszczykiem.A jesli chcesz bym sprecyzowal kim jestem bo wymyka sie to twej logice to prosze bardzo :olek kan.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Barbara Kalinowska
  • Barbara Kalinowska
  • 29.10.2011 20:02

@@ Dzisiaj 10:12 ,olek kan Dzisiaj 14:54 ; sprecyzuj .Kim ty właściwie jestes !Takich jak ty nikt6 nie3 przekona ,że czarne to jest czarne a Słońce jest okrązane przez Ziemie .
Dobrze , że nie mamy już Swiętej Inkwizycji ale mamy dalej czarna mafię próżniaków , którzy czerpia całymi garściami z naszego budżetu państwa .Dalej sa jak strup da żywej tkance narodu Wierze w Boga ale potępiam Konkordat , Komisje Majątkową , f8inansowanie z budżetu katechetów , fundowanie pensji kapłanom i emerytur-oczywiscie z naszego biednego , zadłużonego , na dorobku kraju !

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 29.10.2011 18:31

oo!Nie bral pieniedzy za posiedzenia wkomisjach sejmowych?A co w ogole tam robil drogi Romanie.To ze biednym rzucil ochlap nie znaczy ze moze psuc panstwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Żega
  • Żega
  • 29.10.2011 18:23

ciąg dalszy do Polaka i wyborcy-9:50...Legalizacja narkotyków, małżeństwa dewiantów, wrogość do Kościoła jako instytucji i społeczeństwa wierzących, to chwytliwe hasła dla tej marginalnej mniejszości, która korzystając z wolności i tolerancji, chciałaby wprowadzać swoje prawa w MARSZU DONIKĄD.Ten gest Palikota -rezygnacja z diety poselskiej i przeznaczenie jej na cele charytatywne, powinno się docenić, gdyby to nie było działanie bogatego człowieka (dla niego, to drobiazg) pod publiczkę.Szkoda, że zmarnował, cztery sejmowe lata, na paskudne przepychanki międzypartyjne, atakowanie Prezydenta L.Kaczyńskiego, Kościoła i Radia Maryja.Tam miał okazję, w ramach "nowoczesnego państwa", wprowadzić oszczędności budżetowe likwidując finansowanie partii, przeżytku rodem z PRL.RUCH PALIKOTA, to ???????