Facebook Google+ Twitter

Ruda Śląska: Festyn Rodzinny w Miejskim Przedszkolu nr 24

Pogoda zawiodła, humory nie! Już raz z powodu deszczu przełożono festyn w Miejskim Przedszkolu w Halembie. Wczoraj do tego nie dopuszczono. Imprezę przeniesiono do budynku. Zmieścił się nawet dmuchany zamek.

 / Fot. Anna JachByło tłumnie, kolorowo, gwarnie i wesoło. Ubolewano nieco, że ulewy nie pozwoliły na zabawę na obszernym, zazielenionym placu przedszkolnym, ale moc atrakcji rekompensowała niewygodę i ścisk.

 / Fot. Anna JachDyrektorka przedszkola, Bronisława Rostek, serdecznie przywitała dzieci, rodziców i zaproszonych gości. W festynie uczestniczyły też dzieciaki z innych przedszkoli i szkół.

 / Fot. Anna JachGwoździem programu było proekologiczne przedstawienie dzieci z grupy III pt. Bajkowy las. Potem pozostałe grupy prezentowały własne umiejętności estradowe, otrzymując w podzięce misy pączków i smaczne soczki.

 / Fot. Anna JachAtrakcyjny pokaz taneczny wykonały dziewczynki z zespołu tanecznego Klubu Muza, funkcjonującego przy Osiedlowym Domu Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

 / Fot. Anna JachWspaniałą, aktywną, uczestniczącą rozrywkę zapewnił maluchom "Kramik z wierszami", poprowadzony przez profesjonalnego aktora, Andrzeja Zbiega z Agencji Teatralnej GabiArt.

Odbyły się również potyczki rodzinne z nagrodami pod hasłem „Sport i zabawa to fajna sprawa” oraz konkurs „Co wiem o moim przedszkolu?”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kiedy to było, Ja w przedszkolu...
A ze szkoły podstawowej do dziś pamiętam zabawy w dmuchanym zamku. :)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.