Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7880 miejsce

Ruda Śląska: Feta na cześć pluszowego misia

Współautorzy: Barbara Podgórska

Jak Polska długa i szeroka, fetowano dziś na część pluszowego misia. Świętowały także przedszkolaki z przedszkola nr 45 w Bykowinie.

Praca Marty Wojciech / Fot. Adam K. PodgórskiCzyż trzeba jakichkolwiek dowodów na to, że misiaczek jest najulubieńszą maskotką  / Fot. Sandra Holeczkodzieciaków na całym świecie? Zostawiającą daleko w rankingach popularności sympatyczne skądinąd inne zwierzaki–futrzaki, przedpotopowe dinozaury, małpki, lewki czy tygryski. Dlatego dzieciaki dawały dziś wyraz czci i uwielbienia dla swoich pupilów.

Przedszkolaki z przedszkola nr 45 w Rudzie Śląskiej zjawiły się rano, jak jeden mąż, ze swoimi ukochanymi pupilami. Mniejszymi i większymi, nowymi lub noszącymi dowody starej i niezmiennej miłości. W przedszkolu urządzono wystawę prac plastycznych poświęconych misiowi. Potem wszystkie dzieciaki spotkały się z misiem, któremu odśpiewano sto lat oraz z panią Basią, która przeczytała opowiastkę o misiu zajętym zamiataniem jesiennym listków.

 / Fot. Sandra HoleczkoPanie nauczycielki opowiedziały im o innych misiach: pandzie, polarnym i grizzly.  / Fot. Sandra Holeczko

Potem bawiono się wesoło, oczywiście w starego misia, który mocno śpi, w rozmaite gry z naklejaniem misiowi łapek, rączek i uszek oraz wiele innych. No i wszystkie maluchy z ochotą lizały z miseczek pyszny, pachnący miodek, czyli coś, co niedźwiadki lubią najbardziej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.