Facebook Google+ Twitter

Ruda Śląska. "Lawiny 2011. VI Spotkania Górskie". Zdjęcia

Współautorzy: Barbara Podgórska

Przez trzy dni w Rudzie Śląskiej spotykali się pasjonaci gór, wspinaczek i turystyki górskiej. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

 / Fot. Adam K. PodgórskiPo raz szósty imprezę pod nazwa "Lawiny. Spotkania Górskie" przygotowało Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych IN-NI, a poprowadzili Krystian Baca i Magdalena Zborowska-Baca, górale z Zawoi.

Inauguracja odbyła się w piątek w Kinie Patria, od projekcji filmu "King Lines" w reżyserii Josha Lowella i Petera Mortimera oraz śpiewogrania z Grupą Artystyczną Wywenieni w KaFe In-nI.

 / Fot. Adam K. PodgórskiW sobotę i niedzielę w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Bytomiu trwały spotkania z wspinaczami, alpinistami i himalaistami, prelekcje i prezentacje multimedialne oraz pokazy filmów o światowej renomie. Gościem honorowym spotkania był Krzysztof Wielicki.

Nie zabrakło występu kapeli góralskiej oraz poczęstunku kwaśnicą, góralskimi wędlinami i "herbata z prądem". Zaprezentowano również konkursową wystawę fotografii.

 / Fot. Adam K. Podgórski- Z roku na rok spotkania są coraz bardziej interesujące - cieszy się Tomasz Bartniczak, prezes "In-nych". – Pewnie decyduje o tym swobodna atmosfera, pasjonująca tematyka i udział niebagatelnych ludzi z pasją. No, i Krystian Baca, który tę imprezę wymyślił przed laty, goszcząc w Rudzie Śląskiej na "nudnym" - jak opowiada - weselu.

Zobacz resztę zdjęć ->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A do tej kwaśnicy, to kolejka, że hej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.