Facebook Google+ Twitter

Ruda Śląska: Panie na śląskiej Wyspie

Spotkania z cyklu „Wyspa kobiet” organizowane od lat przez Jolantę Marię Budniak, znaną zabrzańską animatorkę kultury, cieszą się niezmienną popularnością, nie tylko wśród pań.

 / Fot. Adam K. Podgórski
Były już „Wyspy”: hiszpańska i włoska oraz trzy tematyczne: Czy sukces może kobietom przewrócić w głowie; Z uśmiechem przez życie; Czy Damą być to nic trudnego?

Tegoroczna, miała charakter regionalny, nasz, rodzimy, śląski. I nie odbyła się w Zabrzu, jak wszystkie dotąd, ale w Rudzie Śląskiej, w gościnnych wnętrzach „Violinowej Gospody”.
 / Fot. Adam K. Podgórski
Na karnawałową edycję Wyspy przybyło mnóstwo eleganckich pań i trochę mniej, niemniej eleganckich panów. Imprezę znakomicie, jak zawsze poprowadził Michał Loskot, popularny dziennikarz Radia Silesia.
 / Fot. Adam K. Podgórski
Gwiazdami wieczoru byli: Teresa Walerjańska, artystka estradowa o imponującym dorobku artystycznym oraz Paweł Zaufal, aktor Śląskiego Teatru Tańca. Dwukrotnie z układami tanecznymi wystąpiła grupa Iluzja.
 / Fot. Adam K. Podgórski
Zaprezentowały swoje oferty z estrady i na stoiskach firmy; modniarskie, fryzjerskie, kosmetyczne, biżuteryjne i ze zdrową żywnością. Nie zabrakło indywidualnych, pełnych humoru wystąpień uczestników zabawy oraz losowania nagród. Śpiewano śląskie szlagiery, choć w klimatach dalekich od „hajmatowych” stereotypów.
 / Fot. Adam K. Podgórski / Fot. Adam K. Podgórski
No i tańczono długo w noc!
 / Fot. Adam K. Podgórski
Przepyszne wyroby wędliniarskie dostarczyły Zakłady Mięsne Małgorzata Kuś a inne smakowite potrawy i desery „Violinowa Gospoda”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.