Facebook Google+ Twitter

Ruda Śląska po wyborach. Część 5. Sylwetka wiceprezydenta

Współautorzy: Barbara Podgórska

Drugim z zastępców prezydenta Rudy Śląskiej, nominowanym przez Grażynę Dziedzic, jest Jacek Morek. Będzie odpowiadał za infrastrukturę i gospodarkę komunalną.

 / Fot. Adam K. PodgórskiUrodzony w Rudzie Śląskiej w 1971 roku. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Bezpośrednio po studiach, w roku 1997, został pracownikiem Urzędu Miasta Ruda Śląska. Realizował zadania związane z pozyskaniem środków z budżetu Komisji Europejskiej, w
efekcie których dokonano przebudowy ronda w Chebziu wraz z ulicą Zabrzańską, modernizacji ul. Czarnoleśnej oraz realizowano projekt: Oczyszczanie ścieków - Ruda Śląska.

Zwolniony z pracy w magistracie w 2007, znajduje zajęcie w firmie budowlanej jako specjalista rozliczeń. Rok później obejmuje funkcję kierownika projektu w Katowickiej Infrastrukturze Wodociągowo-Kanalizacyjnej Sp. z o.o., skutecznie aplikującej wnioski o środki w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wartość dofinansowania 191 mln złotych.
Żonaty z Beatą - nauczycielką w szkole podstawowej. Mają troje dzieci – Piotra (13 lat), Michała (6 lat) oraz Aleksandrę (2 lata). Zainteresowania - historia nowożytna. Lubi jazdę na nartach oraz pływanie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.