Facebook Google+ Twitter

Ruda Śląska: Święto Nauczyciela i… Marchewki

Współautorzy: Barbara Podgórska

W piątek dwie grupy przedszkolaczków Motylki oraz Pszczółki z miejskiego przedszkola nr 45 w Rudzie Śląskiej-Bykowinie obchodziły nie tylko Dzień Edukacji Narodowej, ale także Urodziny Marchewki.

 / Fot. Przedszkole nr 45 / Fot. Udostępnione przez MP 45 w Rudzie Śląskiej- Z tej okazji odbył się „Bal Warzywny” – opowiada Sandra Holeczko. - Na początku dzieci piękną piosenką powitały gościa - Panią Marchewkę - przedstawicielkę wszystkich marchewek.

 / Fot. Udostępnione przez MP 45 w Rudzie Śląskiej / Fot. Udostępnione przez MP 45 w Rudzie ŚląskiejDzieci były przebrane za różne warzywa i brały udział w wielu zabawnych konkursach, między innymi rozpoznawaniu warzyw za pomocą zmysłu smaku i dotyku, czy układaniu warzywnych puzzli. Następnie dzieci - "warzywka" cudownie bawiły się przy muzyce. Urodzinki Marchewki były szalenia udane, a dzieciaki nie mogą się doczekać kolejnych.
 / Fot. Udostępnione przez MP 45 w Rudzie Śląskiej / Fot. Udostępnione przez MP 45 w Rudzie ŚląskiejDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

oMi
  • oMi
  • 17.10.2011 22:13

pozdrowienia dla Siostrzyczki

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.