Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13591 miejsce

Ruda Śląska. Telewizja „Sfera” przyznała „Obiektywy”

Współautorzy: Barbara Podgórska

Wczoraj wieczorem regionalna telewizja "Sfera" rozdała własne nagrody - "Obiektywy". Gala odbyła się w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Nowym Bytomiu. Obecna była Grażyna Dziedzic, prezydent miasta.

 / Fot. Adam K. PodgórskiJak co roku cenione wyróżnienia, kryształowe statuetki „Obiektywy Sfery” rozdano w kilku kategoriach, w których nominowano po pięć osób, instytucji, organizacji lub firm. Nominowani pochodzili z regionu śląskiego.

W kategorii „Wydarzenia w Obiektywie”, laur przypadł Urzędowi Miasta w Rudzie Śląskiej za
wybudowanie nowego rynku miejskiego. W kategorii „Przyjaciel Sfery” nagrodzono Adama Jakubiaka, rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu. Sukces w kategorii „Sponsor Sfery” odniosła rudzka Firma „Rudpol-OPA”. Tytułem „Honorowy Obiektyw” uhonorowano Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
To wyróżnienie z rąk samego Arkadiusza Grzywaczewskiego, prezesa zarządu Sfera TV, odebrał Piotr Biernat, rzecznik prasowy Funduszu.

Posumowano również, przeprowadzony po raz pierwszy na antenie Sfery, plebiscyt
na „lokal z klasą”, czyli ranking rudzkich lokali gastronomicznych cieszących się najwyższym uznaniem. Największa liczba pozytywnych SMS-ów zadecydowała o
sukcesie restauracji „Omega. Dom Przyjęć Okolicznościowych” w Kochłowicach.
Dla gości wystąpił Teatr Nikoli z Krakowa oraz Kabaret Młodych Panów z Rybnika. Imprezę poprowadziła Izabela Piotrowska – Grosse, wspierana przez prezenterów Sfery.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.