Facebook Google+ Twitter

Ruda Śląska: W czasie ferii dzieci się... uczą

Współautorzy: Barbara Podgórska

Uczą się bawiąc i bawią się ucząc na półkoloniach organizowanych przez Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych Inni. W Domu Kultury INNY w Kochłowicach przebywa co dzień 45 dzieci. Od starszych przedszkolaków do "podstawówkowiczów".

 / Fot. Adam K. PodgórskiDzieciaki nie nudzą się ani przez chwilę. Korzystając z pogody wyjeżdżają na lodowiska, wychodzą na spacery. W klubie tworzą różności z byle czego i rywalizują ze sobą w konkursach wiedzy, zdolności i sprawności, spotkają się z ciekawymi ludźmi.

 / Fot. Adam K. PodgórskiDzisiaj podzielone na grupy z zapałem rozwiązywały quizy i odpowiadały na pytania o rodzinnym mieście Rudzie Śląskiej i o jej przyrodzie.

 / Fot. Barbara PodgórskaGościem zimowiska był bowiem Adam K. Podgórski, przewodniczący zarządu Rudzkiego Towarzystwa Przyjaciół Drzew, który ofiarował na nagrody kilka przewodników przyrodniczo-historycznych wydanych przez stowarzyszenie.

Zajęcia poprowadziły instruktorki: Elżbieta Frank, Katarzyna Król i Agnieszka Klyta, a nad wszystkim panował "pan kierownik" Tomasz Bartniczak.

 / Fot. Barbara Podgórska / Fot. Adam K. Podgórski
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Brawa za zaangażowanie, dzieci na długo zapamiętają twoją wizytę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.