Facebook Google+ Twitter

Rudzianka na lekkoatletyczych mistrzostwach świata

25 sierpnia był jednym z najszczęśliwszych dni w życiu Zuzanny Radeckiej-Pakaszewskiej. Znalazła się ona w grupie, która będzie walczyć o medale podczas lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Osace.

Zuzanna Radecka-Pakaszewska / Fot. Urząd Miasta Ruda Śląska25 lipca w Szczecinie obradowało Prezydium Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, które zaakceptowało reprezentację na mistrzostwa świata w Osace, które odbędą się od 25 sierpnia do 2 września. Wśród uczestników znalazła się rudzianka Zuzanna Radecka-Pakaszewska. Pochodząca w Rudy Śląskiej zawodniczka na co dzień reprezentuje barwy AZS AWF Katowice. Jako najlepszy swój dystans, na którym będzie rywalizowała w Japonii, wybrała bieg na 400 metrów. Są to trzecie jej mistrzostwa. Podczas mistrzostw Europy w Monachium w 2002 r. w sztafecie 4 x 400 m wywalczyła brązowy medal.

Podczas odbywających się na przełomie czerwca i lipca w Poznaniu mistrzostwach Polski, zdobyła złoty medal w biegu na 400 m. W życiu kieruje się zasadą: jeśli masz coś zrobić, to zrób to dziś - stara się nie robić sobie zaległości w żadnej dziedzinie. Więc wolnych chwil nie ma za dużo, ale jeśli się trafią, to najchętniej spędza je oglądając filmy, nie stroni też od dobrej literatury. Doskonale relaksuje się przy muzyce, rodzaj wybiera w zależności od nastroju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Plus!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.