Rugby. Juvenia Kraków kontra Orkan Sochaczew

Mocno osłabiony zespół Juveni nie sprostał beniaminkowi z Sochaczewa przegrywając 12:20 (12:10).

/ Fot. Fot. Maciej LeśnikowskiW sobotę przed południem rozegrano mecz ekstraklasy rugby pomiędzy Juvenią Kraków a drużyną Orkana Sochaczew. Od początku gry zawodnicy z Sochaczewa narzucili bardzo trudne warunki gry. Mecz chwilami był bardzo ostry, żadna z drużyn nie chciała ustąpić pola rywalowi.

/ Fot. Fot. Maciej LeśnikowskiMimo dużego osłabienia to zespół Juvenii prowadził do przerwy 12:10. Po przerwie goście zdobyli lekką przewagę która z każdą minutą stawała się coraz bardziej wyraźna. Brak trzech podstawowych zawodników Juvenii okazał się zbyt dużym osłabieniem.

Juvenia po zaciętym spotkaniu uległa Orkanowi 12:20. Warto powiedzieć, że wstęp na stadion jest darmowy, można też było za darmo w ramach degustacji zjeść kiełbaskę z grila a bardziej spragnieni mogli napić się zimnego piwka, jednocześnie emocjonując się spotkaniem. Mecz zgromadził około 100 kibiców.