Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16085 miejsce

Rusza akcja "Załóż firmę na wakacje!!!"

Fundacja Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. K. Goduli w Chorzowie zainaugurowała akcję "Załóż firmę na wakacje!!!".

Logo Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości / Fot. AIP Od czerwca do września potrwa akcja "Załóż firmę na wakacje!!!", skierowana do studentów oraz uczniów szkół średnich powyżej 18 roku życia.

- Chcemy zaangażować studentów oraz uczniów do pracy na własny rachunek. Pokazać im, że jest jeszcze wiele innych możliwości niż emigracja za granicę - mówi dyrektorka AIP Chorzów mgr Anna Brzęska. - Każdy, kto w przyszłości chce prowadzić własną działalność gospodarczą ma ku temu okazję. Inkubatory zostały stworzone po to aby promować młodych przedsiębiorczych ludzi i ułatwiać im stawianie pierwszych kroków na rynku - dodaje AB.

Przez dwa lata młodzi ludzie mogą prowadzić firmę w ramach Fundacji, korzystając przy tym z wszystkich jej dobrodziejstw - pełnego dostępu do urządzeń biurowych, pomieszczenia biurowego, pomocy prawnej, pełnej księgowości oraz porad menadżerskich. Wszystko to za jedyne 200 złotych miesięcznie. Bez żadnych dodatkowych kosztów!

- Według mnie w okresie wakacyjnym nie ma zastosowania wymówka młodych ludzi "że nie mam czasu" albo "mi się nie chce bo mam dużo nauki" - mówi Anna Brzęska.

- Należy pamiętać, że młodym ludziom trzeba pomagać w realizowaniu ich celów, dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji firm, jakie naszym zdaniem mogłyby zostać przyjęte na rynku - ujawnia dyrektorka AIP.

Każdy kto chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości może zadzwonić bądź przyjść do Fundacji. Siedziba AIP znajduje się w Chorzowie Batorym przy ul. Racławickiej 23 (w budynku B Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli), tel. 0-32 246 52 90.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Chętnie przeczytałbym więcej szczegółów dotyczących tej akcji:) Jeżeli nie masz zamiaru ich opisywać, a znasz je, to prosiłbym o przesłanie ich na mojego maila:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cześć! Od razu wyjaśniam, że nie nie jest to opłata, która idzie na konto GWSP. Inkubator jest w krajowej sieci AIP i owa opłata zasila konto Fundacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajny pomysł, tyle że jak czytam że "za jedyne 200 zł miesiecznie" to się zniechęcam. Bo te 200 zł miesiecznie to wole już w tą firmę inwestować...a nie zasilać konto GWSP

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ za info, mógłby powstać kolejny tekst z Twojego ramienia ze szczegółami w tej sprawie. Myślę, że znalazłyby się chętne osoby do przeczytania na czym polega dokładnie ta akcja:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.