Facebook Google+ Twitter

Rusza Antymaraton Warszawski

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-06-21 08:02

Dla wszystkich mieszkańców stolicy, zmęczonych codziennym pośpiechem, organizowany jest dziś Antymaraton Warszawski.

Impreza, której celem jest nawiązywanie nowych znajomości, nosi tytuł "Przyjdź, usiądź, porozmawiaj". Początek o godzinie 15 pod Kolumną Zygmunta.

Pomysłodawca przedsięwzięcia Łukasz Kopeć podkreśla, że spotkanie nie jest formą sprzeciwu wobec Maratonu Warszawskiego. Wyjaśnia, że nazwa odnosi się do codziennej, miejskiej "bieganiny". Wraz ze znajomymi postanowił zorganizować spotkanie, podczas którego obcy ludzie będą pogawędzić na najróżniejsze tematy.

Pomysłodawcy przynoszą na Antymaraton pudełko z tematami do rozmowy, jednak uczestnicy szybko znajdują własne tematy do dyskusji. Aleksandra Synowiec, która współorganizuje imprezę, zapewnia, że dzięki "Bufetowi z Pomysłami", pierwsze lody szybko pękają.

W przedsięwzięciu mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą poznać nowych ludzi. Jedyny wymóg to przyniesienie własnego siedziska - w poprzedniej edycji uczestnicy mieli między innymi grzejnik, pieniek i różowy kubeł na śmieci. Osoba z najciekawszym przedmiotem do siedzenia, zostanie nagrodzona żółtą koszulką lidera.

Więcej na temat Antymaratonu Warszawskiego na stronie internetowej totutotam.net

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.